• У Китаї виготовляють підробні ліки проти грипу

  • Середа, 13 вересня 2006 року
 

Шанхайська поліція розкрила виробництво підробних вакцин Tamiflu проти грипу. Було конфісковано більше 400 кг підроблних вакцин і 46 т сировини для виробництва препарату. Поліція також заарештувала 13 підозрюваних і заморозила рахунки в банку на суму більше 4,6 млн. юанів (Us$ 575 000).

За повідомленнями Oriental Morning Post, злочинне угрупування продало вже більше 400 кг підроблених Tamiflu через Інтернет. Прибуток від продажу підроблених ліків становить більше 1,6 млн. юанів (Us$200,000).

Стало відомо про те, що через Інтернет були укладені угоди з продажу препарату клієнтам з провінцій Хейлунцзян, Ляонін, Цзянсу, Гуандун в Китаї, а також із країн Південно-Східної Азії. На цей час влада продовжує розслідувати торгових оборуток.

Підозрювані мають вищу освіту в галузі хімії. Один із головних підозрюваних, Ван Сюнь, має вчений ступінь хіміка-технолога. До цього він фігурував у кримінальній справі за підозрою у виробництві підроблених ліків, яку вела поліція з Тайчжоу провінції Чжецзін.

Після переїзду до Шанхаю Ван Сюнь  почав займатися бізнесом і зареєстрував дві компанії, Shanghai Xidi Pharmaceutical Co. і Xinwei Chemical Industry Co., LTD. Минулого року він виявив, що попит на  ліки Tamiflu настільки високий, що його виробництво легко може зробити його багатим. Він нелегально отримав дозвіл на продаж Tamiflu, і почав випуск препарату в Шанхаї минулого року.

Компанія Roche видала ліцензію на продаж Tamiflu у Китаї

Швейцарська фармацевтична корпорація Roche має право видачі патенту на продаж Tamiflu. Попередні перевірки вакцини в Азії показали, що Tamiflu може бути ефективним в запобіганні й лікуванні пташиного грипу. Після укладення договору з Міністерством охорони здоров'я Китаю, компанія Roche вирішила продати патент на виробництво Tamiflu для його розповсюдження урядом серед населення.

Оскільки компанія Roche не має достатньо широкої мережі підприємств для виробництва препарату, щоб  задовольняти попит на Tamiflu  у всьому світі, вона погодилася видати ліцензію відповідним підприємствам, щоб вони могли виготовляти цю продукцію в усьому світі.

На цей час тільки дві компанії  у Китаї мають ліцензію на виробництво Tamiflu, Shanghai Xidi Pharmaceutical Co. і Shenzhen HEC Group. Продукція Tamiflu, вироблювана двома цими компаніями, розповсюджується тільки на території Китаю.

Велика Епоха

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...