• У Китаї встановлений новий світовий рекорд із стрибків із канатом

  • Понеділок, 25 грудня 2006 року
 
17 грудня 2006 р. у Макао Чень Гуаньсі і «батько» стрибків із канатом Ей Джей Хаккетт разом кинули виклик Книзі рекордів Гіннеса. Обидва успішно зробили стрибки з платформи телевізійної станції Макао, розташованої на висоті 233 м. Після першого успішного стрибка Чень негайно послав повідомлення своїй дівчини Вінсі, оголосивши про своє благополучне приземлення. Стрибок став першою його спробою встановити новий рекорд Книги Гіннеса.
 
Він стрибнув із висоти 233 метри і на нульовій відмітці відскочив угору на 30 метрів. Хаккетт відскочив на 14 метрів, а загальна дистанція його стрибка становить 219 метрів. Таким чином, він побив свій рекорд, встановлений у 1998 р. Ці два нові рекорди, встановлених Чень і Хаккетт, будуть занесено в Книгу Гіннеса «Світові рекорди». Щоб підтримати Чень, у Макао також прибули його батьки й сестри. Дівчина Ченя приєднатися до них не змогла. Батько сказав, що пишається хоробрістю сина.

Перед стрибком Чень сказав жартівливо: «Я не хочу боятися. Як тільки подумаю про страх, я не зважуся стрибнути. Якщо не стрибну, то втрачу своє лице. Не зважаючи ні на що, стрибок з Ей Джей займає всього лише п'ять секунд».

Страховка Чень обійшлася в 3 мільйони доларів. Після стрибка він зізнався, що у нього тремтіли ноги, коли він був на платформі. Під час польоту Чень прокричав: «Мам, тат - я вас люблю!», а коли приземлився - «Здорово!».

Відразу ж після стрибка він повідомив свою дівчину про благополучне приземлення. Коли запитали, чи не збирається він стрибнути з канатом у день свого весілля, Чень відповів, що навряд чи така перспектива обрадує його подругу. Вони сподіваються одружитися де-небудь на маленькому острові.

 

 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...