• У Китаї сказ поширився до Пекіна

  • Середа, 16 серпня 2006 року
 

За повідомленням газети “Mingpao News”, після спалаху сказу відразу в кількох районах, включаючи місто Юньнань і провінцію Ляонін, також щомісячно росте кількість людей, інфікованих сказом у Пекіні. Тільки із січня до червня були заражені 69 332 людини.

У ”Beijing Morning News” опублікована інформаційна заява Департаменту охорони здоров'я Пекіна про те, що в червні цього року в столиці 15 тисяч чоловік потребували лікування від сказу. За два місяці це число збільшилося вдвічі. Кількість смертей від сказу посідає перше місце серед усіх інфекційних захворювань.

Телефонні дзвінки на “гарячу лінію” із питаннями про сказ також посідають перше місце серед усіх, що стосуються запобіжних засобів проти різних захворювань. На цей час 45 лікарень вакцинують населення від сказу. У 18 районах Пекіна лікарні працюють цілодобово.

Згідно з аналізом Департаменту охорони здоров'я Пекіна, причиною епідемії сказу є дуже спекотна літня погода. Люди носять мінімум одягу і виходять на вулиці, шукаючи прохолодного місця. Більше людей стали вигулювати своїх собак, унаслідок чого почастішали випадки укусів.

Велика Епоха

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...