Четвер, Чер 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Китаї після зустрічі з віце-президентом Європейського Парламенту практикуючий Фалунь Дафа пропав без вісті

Субота, 12 серпня 2006 року
Epoch Times | Epoch Times

Цао Дун і його дружина Ян Сяоцзін, Фото: The Epoch Times
За повідомленнями веб-сайта Фалунь Дафа “Прозріла Мудрість”, минуло вже два місяці з тієї пори, як практикуючий Фалуньгун Цао Дун зустрівся з віце-президентом Європейського Парламенту Едвардом МакМіллан-Скоттом. Про його місцезнаходження дотепер нічого не відомо.

За повідомленням, яке опубліковано на сайті “Прозріла Мудрість”, 21 травня в Пекіні двоє практикуючих Фалунь Дафа – Цао Дун і Ню Цзінь – зустрілися з Едвардом МакМіллан-Скоттом. Під час бесіди вони розповіли про те, як комуністичний режим Китаю переслідує послідовників Фалунь Дафа. Детально обговорювалася тема видалення органів у живих послідовників Фалунь Дафа. Того ж дня Цао зник.

Після цієї зустрічі пан МакМіллан-Скотт опублікував інформацію про свій досвід у Пекіні та почуття, які він при цьому переживав. Він підкреслив, що комуністичний режим Китаю "зберігає жорстоку, параноїчну систему свавілля", і закликав як швидше припинити переслідування.

Незаконні арешти й конфіскація майна

26 травня п'ятеро чоловіків і одна жінка в штатському обшукали будинок Цао (кв. 704, б. 3, Баочжуцзихутун, Чжаоцзяло, Пекін), і згодом конфіскували його особисте майно. Вони не проінформували родичів Цао відповідно до закону, не пред'явили свої посвідчення і не видали квитанцію про конфіскацію майна.

Свідок розповів, що Цао був викрадений і затриманий “Відділом національної безпеки”. Сайт “Прозріла Мудрість” засудив комуністичний режим Китаю, що порушує закони КНР, відповідно до якого при затриманні протягом 24 годин необхідно повідомити рідних затриманого, при цьому вказавши причину, час і місце арешту. Період затримання не повинен перевищувати місяць; інакше затримання вважатиметься незаконним арештом, оскільки перевищує встановлений законом термін.

Минуло два місяці, а Цао все ще перебуває в ув'язненні. Його рідні не отримували ніякого сповіщення. Коли вони намагалися дізнатися про місцезнаходження Цао у співробітників Комітету 610, Відділу громадської безпеки, Відділу національної безпеки – всі вони відмовилися пояснити причину його затримання й місце утримання. Вони стверджують, що розкриття цієї інформації виходить за рамки їхніх повноважень.

Родичі страждають

Родичі Цао в Пекіні дуже стурбовані його арештом. Його свекор страждає від сильного шуму у вухах. Лікарі сказали, що це було спричинено сильним душевним горем і не підлягає лікуванню. Батьки Цао і його молодша сестра живуть у провінції Ганьсу. В результаті постійного переслідування Цао і його дружини у його батька стався серцевий напад. Ніхто не насмілюється розповісти їм про арешт Цао, побоюючись, що його батько, можливо, не зможе пережити жахливу звістку.

Велика Епоха

Comments   

загрузка...