• Сумісна заява щодо повідомлення про «Розслідування видалення органів»

  • Середа, 26 липня 2006 року
 

6 липня 2006 року міжнародний адвокат-правозахисник Девід Метас і колишній Член Парламенту пан Девід Кілгур випустили своє повідомлення про розслідування видалення органів у живих практикуючих Фалуньгун. Хоча ми давно знали про злочини КПК у цій галузі і були готові почути про високий ступінь кровожерливості та жорстокості, які могли бути наведені в цьому повідомленні, ми все ще глибоко шоковані й засмучені, коли нам довелося зіткнутися з цим. Щоб висловити наше занепокоєння й підтримку китайцям, які страждають від цих лиходійств і протистоять злочинам КПК проти людства, як згадується в повідомленні, ми – Лінь Му, Сунь Веньгуан, Гао Чжішен, Цзяо Гобяо, Чжан Цзянькан і Ян Цзайсинь робимо наступну заяву:

1. Це перше повідомлення про розслідування за межами Китаю про незаконне переслідування Фалуньгун КПК, що відбувається з того часу, як воно почалося в 1999 році. Це також перше незалежне розслідування тривалих злочинів КПК проти людства в цьому аспекті в нашому світі.

2. Два слідчі з незалежними статусами і бездоганно хорошою репутацією та професійними якостями гарантують об'єктивність і справедливість цього звіту про розслідування.

3. У завершальній частині їхнього звіту повідомляється: «Кожна деталь доказів, які ми розглянули, була перевірена, і в більшості випадків є безперечними. Зібравши їх, вони показали нам жахливу картину ситуації. Саме цей висновок переконав нас». Така точність і розумність процедури розслідування гарантує об'єктивність і справедливість результатів.

4. Ми підтримуємо висновок двох слідчих про те, що «уряд Китаю і його агенти у всіх частинах країни, в певних лікарнях, а також в центрах затримання і «народних судах», починаючи з 1999 року, засудили на смертну кару велику, але невідому кількість в'язнів совісті, практикуючих Фалуньгун. Їх життєво важливі органи, включаючи серце, нирки, печінку й шкіру, фактично всі органи були вилучені заради продажу за високими цінами, й іноді їх продавали іноземцям».

5. Тому ми знову квапимо міжнародне співтовариство якнайскоріше збудити уряди від байдужості й звернути увагу на злочини проти людства, які зараз чиняться. Така байдужість і замовчення триває так довго, що вона неминуче принесе ганьбу людській расі. Те, що у звіті розкрилося, це жахливі злочини КПК, які тривають і довільно руйнують людську цивілізацію, етику і людські життя. Кожен факт, описаний в цьому звіті, направлений на звинувачення КПК в скоєнні злочинів проти людства й злочинах геноциду. Розслідування й звіт відображає цінність закону нації та принципи охорони загального правосуддя людства.

Тому ми закликаємо міжнародне співтовариство розпочати міжнародний суд, подібний до суду проти югославських військових злочинців, і очолити спеціальний кримінальний розшук щодо злочинів КПК проти людства й злочинів геноциду. Ми також висловлюємо нашу надію, що ці двоє слідчих продовжать докладати свої зусилля з цього питання. Дії повинні бути негайні. Оскільки в повідомленні вказується, що такі злочини зростають дня у день, тому будь-яке виправдання або уповільнення в розслідуванні та перевірці стане іншим видом злочину проти людства.

6. Ми терміново закликаємо тих лідерів КПК, які все ще не втратили свою совість і які не брали участь у цих злочинах, використовувати всю свою владу, щоб покінчити з убогістю, від якої зараз страждає Китай. Ми закликаємо цих людей сміливо вийти вперед, щоб стати свідком або почати відігравати позитивну роль у допомозі розслідуванню. Принаймні не будьте спільниками, приховуючи їх злочини. Будь ласка, використовуйте все можливе, щоб надати докази і зробити те, що повинен зробити справжній китаєць.

Пан Девід Мейтас вказав, що КПК здійснює «те зло, яке ми повинні все ж таки побачити на нашій планеті». Але зло, яке пан Мейтас побачив, є лише верхівкою айсберга. Люди повинні виступити проти режиму КПК прямо тут і прямо зараз, інакше це зло, яке «ми всі вже побачили» ніколи не припинить свого існування. Ми також звертаємося до цих двох слідчих, які вже розкрили деяку правду, змийте ганьбу заради благополуччя людства в цей період часу. Ми назавжди запам'ятаємо імена цих двох людей, і так буде впродовж усієї нашої цивілізації, сьогодні та в майбутньому.

Спільно підписано: Лінь Му, Сунь Веньгуан, Гао Чжішен, Цзяо Гобяо, Чжан Цзянькан і Ян Цзайсинь.

7 липня 2006 року, Пекін.

Гао Чжішен. Спеціально для Великої Епохи

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...