• Понад 400 сімей викинули на вулицю, щоб зруйнувати їхні будинки і побудувати квартири для військових

  • Вівторок, 5 червня 2007 року
 

Вранці 22 травня в селі Цзіньцзяцунь, розташованому в передмісті Пекіна, були зруйновані два будинки: будинок № 121 і будинок № 164. Господар будинку № 121 намагався захистити своє житло, але був поранений в зіткненні. Його затримала поліція.

За словами очевидців, вранці понад 100 представників місцевого уряду і будівельної компанії зламали будинок. Вони найняли ще понад 30 мафіозі, які приїхали в село на 15 машинах-таксі.

Члени мафії відразу переодягнулися в камуфляж, почали зламувати двері та виганяти людей на вулицю. Господар будинку № 121, пан Лю Шуанмін, спробував перешкоджати їм і захистити свій будинок. Спочатку його побили мафіозі, а потім затримала і відвезла поліція. Його доньці теж добряче дісталося. З отриманим серйозним пораненням її терміново відправили до лікарні.

Родичі Лю Шуанмін розповідають: «Вони викидали всі речі на вулицю. Коли ми спробували перешкодити, нас сильно побили. Чоловіка відвезли у відділення поліції. У наший сім'ї 9 чоловік і тепер ми не знаємо, як далі жити».

Як повідомляється, у цьому селі проживають понад 400 сімей. Місцевий уряд і міністерство Збройних сил Китаю заявили, що їм потрібно будувати квартири для колишніх офіцерів, тому у населення конфісковуватимуть землю за ціною 2 000 юанів за квадратний метр.

Проте місцеві жителі кажуть, що зараз будь-яке житло коштує не менше 12 000 юанів за квадратний метр. Виходить їх просто виганяють на вулицю, оскільки на таку компенсацію неможливо купити будинок або квартиру.

Один житель села, чий будинок вже відібрали у січні цього року, жив із сім'єю в наметі майже 6 місяців, але недавно поліція заборонила їм навіть ставити намет на цій території. Що буде завтра - не знає ніхто.

В кінці інтерв'ю родичі Лю Шуанмін заявили, що надії немає і їм нікуди йти. Вони вирішили жити в наметі на розвалинах свого будинку. «Нікуди не підемо, навіть якщо вб'ють нас усіх. У нас просто немає вибору», - заявила родичка Лю Шуанмін.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...