• Збулося останнє «прокляття олімпійських талісманів» (фотоогляд)

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Четвер, 26 червня 2008 року
 

Великі повені, які відбуваються зараз на півдні Китаю, становлять собою останнє, п'яте, «прокляття олімпійських талісманів (Fuwa)». Про це повідомило агентство Reuters.

Як раніше вже повідомлялося, численні китайські блогери вважають, що п'ять олімпійських талісманів (Fuwa) стали вісниками нещасть, і що чотири нещастя вже сталися.

У статті агентства Reuters «Повені в Китаї виконали «прокляття олімпійських талісманів» («"Curse of the Fuwa" fulfilled by Chinese floods») мовиться, що п'ятий олімпійський талісман Бейбей, на голові в якого риба, був передвісником лиха від повені, що зараз і відбувається в Китаї.

Інформація про це швидко шириться китайським Інтернетом, проте її також швидко видаляють китайські Інтернет-поліцейські на сайтах, розташованих на материковому Китаї.

Один із блогерів залишив на форумі таке повідомлення: «Я знаходжуся в Шанхаї, у нас тут уже два дні дощ ллє як із відра і не збирається припинятися. Це все накликав на нас талісман Бейбей. Що нам тепер робити?» Але буквально через кілька хвилин цього повідомлення на форумі вже не було.

Китайські блогери також докоряють владі в тому, що від самого свого приходу до влади в 1949 р. китайська компартія всіма силами прагне викоренити так звані «марновірства-пережитки феодального суспільства», проте разом із тим церемонія відкриття Олімпіади була призначена на 8 годину 8 хвилин 8-го числа 8-го місяця 2008 р. (Цифра «8» у Китаї вважається щасливою - символізує багатство).

Нагадаємо, що, згідно з офіційними даними, нині від великих повеней, що сталися на півдні Китаю, загинуло й пропало без вісті близько 300 чоловік, більш 600 чоловік здобули травми, економічний збиток становить 2,2 млрд доларів США.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...