• За повідомленням синоптиків у Китаї очікуються ще більш затяжні снігопади (фотоогляд)

  • Четвер, 7 лютого 2008 року
 

4 лютого центральний Гідрометцентр Китаю повідомив, що починаючи з 10 лютого в південних районах Китаю знову почнуться сильні опади у вигляді снігу з дощем і на цей раз негода може тривати більше місяця.

Директор компанії, що координує управління з туризму в Китаї Лі Женчжі 4 лютого на прес-конференції в Пекіні сказав, що починаючи з середини січня, коли почалася негода і аж досьогодні постраждало 18 провінцій і міст. Збиток, нанесений туристичному бізнесу, склав 995 млн доларів. Сильно постраждали 824 визначних пам'ятки; через негоду було відмовлено в проведенні екскурсій 15 800 туристичним групам; були закриті для відвідин туристами 1662 визначних пам'ятки; пошкоджено 2540 км. туристичних доріг; зруйновано або сильно пошкоджено 5231 будов у туристичних місцях. Про це повідомило Центральне агентство новин.

На сайті «Бокежібао» опублікована стаття, в якій один чиновник, посланий ЦК КПК в район лиха для оцінки ситуації розповідає: «Я з літака бачив зону лиха, масштаби і серйозність ситуації перевершують всі очікування. На обмерзлій трасі на декілька десятків кілометрів розтягнулася низка машин. Вибратися з пробки можуть тільки ті, хто знаходиться з краю. Ті, що в середині, вже покрилися льодом, паливо замерзло і їх вже не можливо завести. Дуже багато машин далекого прямування стоять на трасі вже більше п'яти днів. До них ніяк не потрапити навіть нам, що приїхали з Пекіна для розслідування ситуації».

Як повідомляють в китайських ЗМІ, тільки на дорозі в аваріях або ж в пробках вже загинуло понад 200 чоловік. За інформацією з деяких повітів провінції Гуйчжоу, з якими ще є зв'язок, відомо, що від холоду там вже загинуло більше ста чоловік. Але є багато районів, де вже давно немає подачі електроенергії і з якими вже декілька днів немає ніякого зв'язку.

Деякі люди, які прийшли з районів лиха, кажуть, що реальна ситуація набагато серйозніша, ніж говорять в ЗМІ, що КПК знову приховує справжню картину лиха. Але, не знаючи справжньої ситуації, дуже важко правильно розподілити сили і надавати допомогу постраждалим районам.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...