• В Україні планують створити музей тоталітаризму

  • Артур Латишев | Велика Епоха
    Четвер, 23 квітня 2015 року

В Україні запропонували створити музей, присвячений епосі тоталітаризму, де люди зможуть наочно пересвідчитися у масштабах злочинів тоталітарного режиму проти українців.

Про необхідність створення такого музею висловив свою думку віце-прем’єр-міністр — міністр культури України В’ячеслав Кириленко.

Прийняті антикомуністичні закони та відкриття архівів надали можливість поширити правду про комуністичну окупацію України, зазначається на сайті Міністерства культури.

В міністерстві вважають, що завдяки такому музею у суспільстві сформується неприйняття тоталітарних ідеологій і це допоможе новому поколінню запобігти реанімації таких політичних режимів.

Подібні музеї вже існують у країнах Східної Європи та Балтії.

До музею планують долучити пам’ятники комуністичним вождям, які підлягають демонтажу.

Концепцію музею тоталітаризму та можливе місце його розташування найближчим часом обговорять на нараді у Мінкультури за участю громадськості та науковців.

Нагадаємо, що після ухвалення Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» вирішили перейменувати населені пункти, про що йдеться у статті «Великої Епохи».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...