ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китай погрожує тайванцям, які виступають за незалежність острова

Велика Епоха
Десятки тисяч людей вийшли надвір, щоб висловити протест проти прокитайських ЗМІ на Тайвані, 23 червня 2019 року. (Chen Bozhou/The Epoch Times)

Посол Китаю в Австралії заявив, що тайванці, які прагнуть незалежності, будуть покарані, якщо Китай візьме цей район під свій контроль.

Посол Сяо Цянь сказав, що сепаратистів, які прагнули просунути Тайвань до незалежності, буде покарано китайським режимом, коли країна буде «возз'єднана» з материком.

Коментарі з'явилися після зауваження, яке зробив посол під час виступу в Австралійському національному пресклубі 10 серпня, коли австралійські журналісти звернулися до представника Комуністичної партії Китаю (КПК) із питанням щодо нинішньої напруженості в Тайванській протоці.

Посол КПК сказав, що, на його особисту думку, у разі успішного вторгнення громадян Тайваню буде піддано «перевихованню».

За його словами, «протягом багатьох десятиліть Тайванем керував регіональний режим» і що «їхні точки зору» на материковий Китай можуть мати різні погляди, і що необхідний «процес, щоб люди на Тайвані отримали правильне уявлення про Китай».

Коментарі посла повторюють висловлювання його колеги у Франції Лу Шайє, який 7 серпня заявив французькому ЗМІ LCI, що якщо Пекін захопить Тайвань, то 23 мільйони його мешканців зазнають перевиховання.

Використання терміну «перевиховання» викликало занепокоєння в усьому світі після того, як Організація Об'єднаних Націй дійшла висновку, що табори примусового перевиховання або «центри навчання професійним навичкам», як називає їх влада КНР, за масштабом та жорстокістю затримань кваліфікуються як злочин проти людяності.

В інтерв'ю американській програмі «Лідери думок» The Epoch Times комісар Комісії США з міжнародної релігійної свободи (USCIRF) Нурі Туркель сказав, що КПК використовувала перетворення мислення, щоб гарантувати збереження контролю над населенням Китаю.

«Китайський уряд, особливо нинішній уряд під керівництвом Сі Цзіньпіна, реагує на все, що пов'язане з невдоволенням китайським урядом або чимось відмінним від того, що вони просувають на ідеологічному фронті», — сказав Туркель.

«Для китайської держави стабільність є першорядним завданням. Вони підуть на все».

За матеріалами The Epoch Times USA

===

Новини по темі: