• Теніс. Вінас Уїльямс у черговий раз стала переможницею Уїмблдонського турніру

  • Володимир Васьковський | Велика Епоха
    Понеділок, 9 липня 2007 року

Вінас Уїльямс у черговий раз стала переможницею Уїмблдонського турніру у жіночому одиночному розряді. У фіналі вона виграла у француженки Маріон Бартолі у двох сетах із рахунком 6:4, 6:1. Для Уїльямс-старшої перемога на цьому турнірі стала вже четвертою у кар'єрі - раніше вона ставала кращою у 2000, 2001 і 2005 роках.

У фіналі нервували обидві спортсменки. За кількістю подвійних помилок вже з самого початку матчу лідирувала Бартолі, хоча в аут частіше влучала Вінас. Гра йшла як на гойдалках - 3:0 на користь Уїльямс, потім француженка зрівняла рахунок - 3:3. Кінцівка першого сету залишилася за досвідченішою американкою, вела вона і у другому сеті. Бартолі ефектно обводила суперницю, але тієї свіжості, що у поєдинку із Жюстін Енен, їй все ж таки бракувало. Маріон узяла тайм-аут, але на рівних боротися із Уїльямс була все ж не в змозі і дозволила Вінас у четвертий раз стати переможницею Уїмблдону. Цікаво, що кожного разу американка вигравала цей турнір парами: перший раз у сезонах 2000 і 2001 років і ось зараз відстояла свій торішній титул.

Як переможниця Уїмблдону-2007 Уїльямс отримає 700 тисяч фунтів призових. Грошова нагорода Бартолі за друге місце складе 350 тисяч.

Після матчу Вінас відповіла на деякі запитання журналістів.

- Що для вас означає вихід у фінал «Уїмблдону» вшосте?

- Це дивовижна статистика. Я вважаю, що можу пишатися цією статистикою. Але я хочу використати цей вихід у фінал максимально.

- Наскільки ви були впевнені у цьому на початку турніру?

- На старті турніру я не думала про фінал. Я думала тільки про перше коло, яке було досить непростим. Я відчувала, що я повинна була грати у мій кращий теніс, щоб пройти деяких великих гравців тут.

- Ви з сестрою любите грати тут, і досягаєте успіху в цьому. У чому секрет?

- Ми тільки відносимося до «Уїмблдону» з особливою серйозністю. Ми просто любимо цей турнір, і розуміємо, що він для нас означає.

Раніше Вінас п'ять разів грала у фіналі Уїмблдону. У 2000 і 2005 рр. вона здобувала перемогу над своєю співвітчизницею Ліндсей Девенпорт - 6:3, 7:6 (7:3) і 4:6, 7:6 (7:4), 9:7, у 2001-му - над Жюстін Енен (Бельгія) - 6:1, 3:6, 6:0.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...