• Молодша Бондаренко сенсаційно перемагає старшу Уїльямс

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Вівторок, 18 серпня 2009 року
Українка Катерина Бондаренко створила справжню сенсацію на турнірі серії Premier в Канаді, обігравши у другому колі третю ракетку світу Венус Уїльямс.

Катерина подарувала велике свято вітчизняним прихильникам великої ракетки. А мало хто вірив у її успіх, все-таки харків'янці протистояла така іменита тенісистка. Та Катя зуміла вийти з непростої ситуації і врешті-решт схилила шальки терезів на свій бік.

Минулого тижня наша тенісистка на турнірі в Цинциннаті поступилась рідній сестрі Венус Серені у двох сетах - 3;6, 2:6. Та цього разу вона взяла реванш. Перший сет матчу пройшов за беззаперечної переваги іменитої Венус. Харків'янка зуміла взяти лише одну свою подачу в другому геймі - 1:6.

А от друга партія вже пройшла у набагато цікавішій боротьбі. І "винна" у цьому, перш за все, українка. Катя відповідала удар-на-удар третьої ракетки світу, взявши за сет аж три подачі суперниці - 7:5.

Все повинен був вирішити останній третій сет. І знову гра йшла очко-в-очко, до 9-го гейму кожна із суперниць брала по своїй подачі. Та саме у цьому геймі Катя брейканула й вийшла вперед. А свою останню подачу Бондаренко виграла й тим самим перемогла в цьому історичному поєдинку.

У зустрічі третього кола Катерині протистоятиме переможниця матчу А. Шавай - А. Радванська.

WTA. Rogers Cup. Торонто (Канада). 2-й раунд

К. Бондаренко (Україна) - В. Уїльямс (США) - 2-1 (1:6, 7:5, 6:4)

Ш. Піїр (Ізраїль- М. Нікулеску (Румунія) - 2-1 (6:4, 4:6, 7:6)

Є. Весніна (Росія) - Д. Женг (Китай) - 0-2 (3:6, 2:6)

С. Еррані (Італія) - Д. Цібулкова (Словаччина) - 0-2 (4:6, 2:6)

Источник: rogerscup.com
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...