• Вболівальники влаштують патріотичне шоу на матчі Динамо — Шахтар

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 16 квітня 2014 року

Вболівальники, які сьогодні прийдуть подивитись матч «Динамо» — «Шахтар» до стадіону Олімпійський, зможуть взяти участь в модульному шоу на підтримку єдності України та українського народу.

Перед початком матчу присутні на трибунах піднімуть паперові листи із різними в залежності від сектора кольорами. Такі листочки — модулі — стануть частиною цілого зображення, яке складається із жовто-блакитного прапору України та стягів команд: біло-синього «Динамо» та оранжево-чорного «Шахтаря».

«Патріотичне модульне шоу продемонструє всьому світу, наскільки футболісти і вболівальники нашої країни єдині у своєму бажанні жити в суверенній, багатій та квітучій Україні, право якої на вибір поважають і з яким рахуються в усьому світі», — йдеться в анонсі акції, розміщеному на сайті НСК «Олімпійський».

Ініціатором акції виступили ультрас, футбольні фанати, які заручились підтримкою клубу «Динамо» та керівництва стадіону, говорить Сергій Сімак, генеральний директор Державного концерну «Спортивні арени України».

«Чим більше прийде глядачів, тим красивіше вийде картинка, — говорить Сімак. — У цьому флеш-мобі будуть задіяні не тільки ультрас, а й усі вболівальники, які будуть присутні на стадіоні. Це стане ще одним підтвердженням того, що весь народ, усі вболівальники об'єднані, і всі вони виступають за єдину Україну».

Час початку матчу — 20.00 16 квітня. Тих, хто має намір взяти участь в шоу, просять прийти за 40 хвилин до початку дійства.


Читайте також:

19-й тур футбольної Прем'єр-ліги стартує 15 квітня

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...