Українська шаблістка здобула бронзу на ЧЄ серед кадетів

Учора, 2 березня, в Афінах стартував Чемпіонат Європи серед кадетів. Для українців перший день Євро-2010 завершився бронзовою нагородою шаблістки Аліни Комащук.

У чвертьфіналі у напруженому поєдинку українка перемогла росіянку Марію Рідел 15:14, а в півфіналі поступилася майбутній Чемпіонці турніру Каті Варлей з Угорщини 9:15.

Трохи не вистачило ще одній українці Марині Семенько до потрапляння в четвірку найсильніших - в чвертьфіналі Семенько поступилася росіянці Яні Єгорян.

Анастасія Ермолович та Олена Прокуда, які також боролися за європейські нагороди, завершили свої виступи відповідно в 1 / 16 і 1 / 32 фіналу.

На противагу бронзі в шаблі виступ рапіристів, змагання яких так само стартували 2 березня, був невдалим. Найкращим результатом для України стало 29 місце Максима Люльки, який в 1 / 16 фіналу поступився Кирилу Личагіну з Росії 5:15.

Антон Гребцов і Дмитро Чучукало вибули з боротьби в 1 / 32 фіналу. Гребцов з рахунком 8:15 програв угорцеві Даніелю Сайо, а Чучукало поступився шведу Джиммі Стьєрндалю 12:15.

Четвертий член команди Андрій Подшивалов не вийшов з попереднього туру і посів у підсумку 76 місце.