• Володимир Кличко у 2010 хоче провести три бої

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Вівторок, 12 січня 2010 року

Після минулого року, в якому 33-річний український боксер Володимир Кличко провів лише один поєдинок, цього року чемпіон IBF і WBO в суперважкій вазі має намір вийти на ринг тричі.

 
Свій перший бій в 2010 році Кличко проведе 20 березня у німецькому Дюссельдорфі проти обов'язкового претендента на титул WBO американця Едді Чемберса.

«Можете сказати, що я з нетерпінням чекаю свого повернення на ринг, - розповів Кличко. - Після того, що трапилося минулого року, цього року я обов'язково хочу провести три поєдинки. Едді Чемберс - мій колишній спаринг-партнер, і з тих пір він став значно кращим. Я не буду його недооцінювати. Він дуже добре провів бій проти Олександра Дмитренка, який ще вища за мене. Поза сумнівом, мене чекає непростий поєдинок ».

Відзначимо, що зараз Володимир відпочиває в своєму будинку у Флориді (США) і планує повернутися до Європи 25 січня і почати підготовку до поєдинку проти Чемберса.

Нагадаємо, що в червні минулого року Володимир повинен був зустрітися з Девідом Хеєм, але британець відмовився від бою через травму, і чемпіон провів поєдинок проти колишнього володаря титулу WBA в суперважкій вазі Руслана Чагаєва, який відмовився від продовження бою після дев'ятого раунду. У цьому поєдинку Кличко отримав травму руки, яка завадила йому провести ще один бій у минулому році.

Старший брат Володимира чемпіон WBC в суперважкій вазі Віталій Кличко отримав в 2009 році три перемоги, і тепер Володимир хоче «наздогнати» брата.

«Минулого року Віталій був активніший за мене, і тепер мені потрібно наздогнати його, - сказав Володимир. - Я відчуваю себе чудово, травма не залишила жодних неприємних наслідків ».

 
Кличко також не виключив, що один або два його поєдинку можуть пройти в США, але для цього необхідний інтерес з боку американських телеканалів.

«На даний момент я планую проведесті двобої в Європі, однак націлююся на те, щоб один мій бій цього року пройшов у США, а може, і два. Залишається сподіватися, що знайдеться телекомпанія, яка проявить інтерес і допоможе відбутися моєму бою в США ».

За матеріалами: allboxing

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...