Фабрегас поставив на коліна 'Астон Віллу'. Фотоогляд

19-й тур англійської Прем'єр-ліги продовжився матчем у Лондоні, де «Арсенал» впевнено розправився з «Астон Віллою» - 3:0.

Перший тайм пройшов у рівній  боротьбі. Переломний момент у грі стався у другому таймі, коли на поле вийшов Сеск Фабрегас. Через 8 хвилин капітан «канонірів» зі штрафного блискуче закрутив м'яч поверх стінки в правий кут воріт Бреда Фріделя.

А на 81-й хвилині Фабрегас подвоїв перевагу «канонірів», відгукнувшись на передачу Тео Уолкотта. Добив деморалізовану «Астон Віллу» Абу Діабі.

У підсумку перемога «Арсеналу» 3:0, який набрав 38 очок і  вийшов на друге місце, випередивши на один пункт «Манчестер Юнайтед». Нагадаємо, чемпіони Англії грають сьогодні на виїзді з «Халлом».

У свою чергу «Астон Вілла» програла вперше після чотирьох перемог поспіль і залишилася на 4-му місці, маючи в активі 35 очок.