• Значення всесвітнього дня Фалунь Дафа

  • П'ятниця, 15 травня 2009 року
13 травня — всесвітній день Фалунь Дафа (Фалуньгун), а також день народження засновника цієї духовної практики пана Лі Хунчжи, якому виповнилося вже 58 років.

Аби зрозуміти і оцінити значення Фалунь Дафа, потрібно змінити звичайний спосіб мислення. На поверхневий погляд легко зрозуміти універсальні принципи — Істина, Доброта, Терпіння — основу життєвої філософії Фалунь Дафа. Але його послідовники чистосердечно застосовують ці доброчесності в повсякденному житті, щоб досягти стану гармонії та внутрішньої рівноваги.

Спостереження за власною поведінкою, характерне для послідовників Фалунь Дафа, допомагає звільнитися від своїх залежностей, незадоволеності та егоїзму природним способом. Усвідомлення цих принципів крок за кроком веде до змін, які допомагають людині знайти внутрішнє щастя і світло в душі, завдяки чому також усуваються корінні причини хвороб.

Універсальні принципи Фалунь Дафа — Істина, Доброта, Терпіння — виходять далеко за рамки простору і часу, створюють мости в серцях людей Сходу і Заходу. Фалунь Дафа пробуджує дійсну добру природу людини і може допомогти зрозуміти справжній сенс життя.

Мирний опір жорсткому переслідуванню

З того часу, як 20 липня 1999 року китайський режим почав переслідувати Фалунь Дафа, його послідовники дотримуються принципів незастосування насильства і мирного опору. Перед жорстокістю переслідувань упродовж 10 років вони залишилися непохитні в своїй вірі.

Те, що послідовники Фалунь Дафа володіють гарним здоров'ям і майже не користуються послугами охорони здоров'я, в Китаї відомо. Кожен уряд підтримуватиме таку гармонійну і законопокірну поведінку багатьох десятків мільйонів людей, які зміцнюють своє здоров'я та економлять витрати національного бюджету. Але коли число послідовників Фалунь Дафа перевищило кількість членів китайської компартії, вожді комуністичного режиму стали нервувати, незважаючи на те, що раніше уряд нагороджував Фалунь Дафа призами і винагородами.

В цьому протистоянні виявилася сила Фалунь Дафа: із звичайних людей, які вранці медитували в парках, вони перетворилися на особливих, таких, що чинять мирний опір заради свободи віри, не дивлячись на найжорстокіші в історії репресії. Послідовникі Фалунь Дафа продемонстрували непохитну мужність. В їх зусиллях відстояти свободу віросповідання, вони відродили людську моральність у китайському суспільстві і нову надію для Китаю; те, що їм удалося, для багатьох здається дивом.

Марк Палмер, віцепрезидент Freedom House (дослідницька організація з штаб-квартирою у Вашингтоні) заявив, що «Фалуньгун — це рух, який визначає час початку 21 століття».

Сарен Рао, Велика Епоха
Підписатися:

Коментарі