• Чому я вирішив не дивитися Олімпійські ігри

  • Четвер, 14 серпня 2008 року

Коли я вперше побачив кольорове телевізійне зображення, я подумав: як чудово було б дивитися спортивні програми. В мене, заядлого домосіда, спортивний інтерес підскочив до небес.

Я дивлюсь більшість спортивних заходів, слідкую за Уімблдоном, кубком футбольної асоціації, мотоспортом, регбі, баскетболом, гольфом. Навіть боулінг на траві по сучасному телебаченню виглядає дуже привабливо.

Але найбільше я полюбляю олімпійські види спорту: біг, всі фінальні ігри, марафони і всі ті традиційні види спорту, які входять до Олімпійських ігор. Це подія, під час якої показують усіх найкращих атлетів, і я зовсім втрачаю сон на 10 днів, коли спостерігаю це захоплююче видовище під назвою «Олімпійські ігри».

Я ніколи не схвалював те, що Олімпійські ігри 2008 будуть проведені в Китаї. Мені завжди здавалося, що це дуже небезпечне рішення. Захід продав себе, і це ставало все більш очевидним в міру того, як наближалися Олімпійські ігри.

Китайська влада продовжує пропаганду і сприяє грубому порушенню прав людини, не маючи жодного бажання приєднатися до світової громадськості, хіба лише в якості «бандитів». Це влада, яка:

- може спокійно, навіть оком не змигнувши, підірвати літак, наповнений пасажирами;

- тихо і продумано проникнути в Тибет з метою знищення його культури;

- контролює своє населення «залізною рукою» та армією. Якщо якийсь зарубіжний політичний діяч піддає критиці її політику, то вона негайно заявляє, щоб він не втручався в китайську політику, і починає всіляко чинити тиск через свої посольства по всьому світу, щоб пригнічувати наші основні права – принципи, на яких ми виросли: свобода слова, свобода віросповідання, свобода протестів, свобода приймати важливі рішення в житті.

Істина, Доброта, Терпіння – ці три людських принципи є фундаментальними для нового руху Фалуньгун. Якщо ви практикуєте Фалуньгун у Китаї або в іншому місці і схвалюєте ці три великих принципи, то моментально стаєте «ворогом народу» для китайської влади.

Якщо ви будете виконувати вправи Фалуньгун в громадських місцях, то будете відправлені в «центр перевиховання», де вас змусять відмовитися від своїх переконань та пообіцяти в черговий раз у своїй вірності компартії Китаю. Якщо ви відмовитеся зробити це, то зазнаєте варварських катувань, а можливо й помрете. Вилучання органів – це частина варварського поводження з послідовниками Фалуньгун, і комуністичний режим підтримує це.

На Заході вище за все цінують фінансові вигоди, і це страшна реальність, що таким чином ми підтримуємо цей бездушний і корумпований режим.

Можливо, я перебуваю в «полоні» дешевих китайських товарів, але не стану підписуватися під подібним режимом, дивлячись Олімпійські ігри по телевізору, і не раджу вам цього робити.

Так, я можу протестувати і буду це робити, віддаючи шану мільйонам людей, що переслідуються всередині цієї країни. Я не буду вмикати телевізор, щоб подивитися мої улюблені спортивні змагання.

Це те, що я можу зробити, і це те, що кожен із нас може зробити. І це настільки просто!  

Знесилимо величезну спортивну виставу Китаю тим, що проігноруємо її.

Майк Катбертсон, Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...