• Глобальне потепління чи глобальний обман?

  • Понеділок, 25 червня 2007 року

Близько 10 років тому ми були буквально завалені нескінченним потоком повідомлень про той кошмар, що нібито чекає нас у 2000 році. Мільярди доларів були витрачені на те, щоб виправити примарну проблему. Але довгоочікуване 1 січня 2000 року настало і нічого не сталося!

Фактично усе було гранично просто. Якщо комп'ютер не був запрограмований на відключення з настанням 2000 року (00 на календарі), нічого і не повинно було трапитися.

Комп'ютер - це всього лише машина, для якої немає різниці між двома нулями чи будь-якими іншими двома цифрами. Деякі скажуть, що нічого не відбулося завдяки тим грошам, що були витрачені на запобігання катастрофи. Але компанії, які взагалі нічого не зробили, виявилися такими ж дієздатними, як і ті, що витратили мільйони. Усе це було фарсом!

Потім була істерія з приводу Єль-Ніньйо. Зараз ми знаємо, що Єль-Ніньйо дійсно був, але нічого нового він не приніс. Цей природний фенoмен існував і до і після того, як уперше почалися метеорологічні спостереження.

Тепер перед нами інша проблема - глобальне потепління, причиною якого є людина. Якщо вчений насмілиться вагатися щодо правильності теорії, за якою через забруднення довколишнього середовища людиною саме газ СО2 є причиною глобальної катастрофи, то його звинуватять у співробітництві з великими енергетичними компаніями чи в некомпетентності. Існування іншої думки - не припустимо. Відкриті наукові дискусії заборонені.

У будь-якому випадку політична коректність вимагає заборони відкритої дискусії між обома сторонами, наукові обґрунтування наводяться марно.

Незважаючи на це, деякі вчені, ризикуючи своєю репутацією, ставлять теорію глобального потепління під сумнів. У 75-хвилинному документальному фільмі, який можна переглянути на youtube.com, ці вчені представили докази, що спростовують дану теорію. Дослідники не вагаючись заявляють, що насправді сонце є причиною циклів потепління. Однак у процес навколо глобального потепління залучені чималі кошти. Отже, вчені, які хочуть одержати фінансування для своїх проектів, повинні погоджуватися з інтересами тих, хто виділяє кошти.

Сьогодні не обов'язково бути вченим, щоб поставити під сумнів теорію глобального потепління. Наука стверджує, що тисячі років тому був льодовиковий період. Якщо це правда, то відтоді бабуся Земля нагрівалася протягом тривалого періоду часу. Одже ми, власне, повинні цьому радіти, інакше всі були б ескімосами. До речі, у той час не існувало створеного людством газу СО2, що став би причиною танення льодовиків.

Я також хотів би представити свою власну теорію щодо причини глобального потепління. Це, можливо, призведе до того, що політично коректні священики високого рівня назвуть мене єретиком. І я сподіваюся, що після цього великі енергетичні компанії наймуть мене на роботу, і я зможу собі дозволити купувати їхню продукцію.

А от, власне, і моя теорія - причина глобального потепління приховується в політичних суперечках та балаканинах.

Стів Кейсі, який стежить за ситуацією навколо глобального потепління з Стоунвол, штат Луїзіана, США. Спеціально для Великої Епохи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...