ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пекін побудував макет столиці Тайваню у монгольській пустелі (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Китай, відпрацьовує вторгнення на Тайвань: супутникові знімки показують, що він збудував копію найбільш критичних вулиць столиці, Тайбея. Розташований цей тренувальний майданчик у материковому Китаї. Там є тайванський президентський палац та інші урядові будівлі. Як каже тайванський аналітик в оборонній сфері, репліка навіть має підземні трубопроводи під урядовими офісами.

Супутникове зображення, захоплене компанією Planet-Labs – «Тайванське місто» в Китаї розташоване глибоко в пустелі Внутрішньої Монголії. Видно, що цей китайський майданчик майже повністю копіює адміністративну територію Тайваню, зокрема околиці президентського офісу Тайваню. Джозеф Вен, тайванський військовий аналітик, зазначив, що китайська армія з великою ймовірністю використовує його для авіаційного бомбардування та артилерійської підготовки, а також для моделювання бойових сценаріїв майбутніх міських боїв. До того ж це вже друга імітація, побудована Пекіном, націлена на урядову зону Тайваню. Перша розташована на військовому тренувальному майданчику також у Внутрішній Монголії Китаю. Згідно з TaiwanPlus, тайванська армія переважно зосереджується на навчанні оборони вздовж узбережжя, але мало готується до того, що буде, якщо китайські солдати дістануться вулиць міста. Колишній командувач Повітряних сил самооборони Японії, відставний японський генерал Куніо Оріта, зробив несподівану заяву в нашому інтерв'ю: «Я не думаю, що вони оберуть традиційні десантні операції. Більш стратегічний підхід полягає в тому, щоб сконцентруватися на Тайбеї, захопити ключові бази, перевозячи близько 6 000-7 000 військовослужбовців за раз на вертольотах, щоб зайняти ці бази. Потім викрасти новообраного тайванського лідера, використовуючи погрози та залякування, а також поширити неправдиву інформацію, приміром, – «Вільям Лай дезертував до Сполучених Штатів» – щоб спричинити крах урядової системи Тайваню. Я думаю, (Китай) зрештою проводитиме такі військові операції».

Комуністичний режим ніколи не відмовлявся від плану захопити острів силою. І американські, і японські військові експерти прогнозують, що Пекін буде готовий до вторгнення на Тайвань до 2027 року. Експерти кажуть, що політично – острів допомагає підтримувати мир та стабільність в Індо-Тихоокеанському регіоні. Економічно – Тайвань є одним із найважливіших торгових партнерів Вашингтона, значною мірою через його сектор виробництва мікросхем. І культурно – громадяни Тайваню поділяють спільну мету з американцями: збереження вільної та справедливої демократії.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube