ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Американський суддя дозволив китайській компанії Gotion побудувати завод у Мічигані (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Містечко в Мічигані програло битву з китайським виробником акумуляторів, пов'язаним із комуністичною партією Китаю (КПК). Суддя дозволив компанії Gotion будувати завод.

Китайський виробник акумуляторів Gotion переміг. Окружний суддя США ухвалив, що компанія може починати будувати завод з виробництва акумуляторів у містечку Грін-Чартер у штаті Мічиган.

Інвестиції в нього становитимуть два мільярди доларів. Буде створено понад дві тисячі робочих місць. Але місцеві жителі виступають проти, бо стурбовані зв'язками компанії з комуністичним режимом КНР.

У китайській материнській компанії Gotion діє осередок комуністичної партії. У ній працює понад 900 членів КПК, серед яких і генеральний директор. І ця материнська компанія повністю контролює Gotion. Інформацію вперше розкрило видання новин Daily Caller.

Жителі Мічигану висловлювали свої побоювання ще торік.

Завод Gotion планують побудувати лише за 160 кілометрів від бази Грейлінг – найбільшого навчального центру національної гвардії США.

Gotion дістала зелене світло на будівництво від муніципалітету торік у серпні. Проте, склад адміністрації змінився. Новообрані представники виступили проти Gotion, відмовившись від угоди. Проте китайська компанія подала до суду. В результаті суддя ухвалив, що містечко має виконувати попередню угоду, поки справа перебуває на розгляді.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube