ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китай продемонстрував робота з автоматичною гвинтівкою із зони бойових дій (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Пекінські військовики на недавніх навчаннях показали новинку – робота-собаку з автоматичною гвинтівкою на спині. Вона підкоряється наказам командира й може відкривати вогонь по цілях.

Це відео було опубліковано Центральним телеканалом Китаю CCTV. Кадри зняли під час недавніх спільних навчань Китаю та Камбоджі. На відео китайський солдат розповідає про робота.

Військові експерти пояснюють, що роботи-собаки можуть значно знизити ризики для військовиків, які виконують завдання у незнайомій місцевості, заходячи у двері чи за ріг.

Варто зазначити, що США і Японія вперше продемонстрували такий вид роботів у 90-х роках. А торік Пекін озброїв ці машини гвинтівками.

За даними китайських медіа, розробляючи цю технологію провідний китайський університет Цінхуа співпрацював з армією КНР.

Низка країн звинувачує Китай у викраданні інтелектуальної власності, особливо у США. Експерти кажуть, що мета Пекіна – підвищити бойову міць своєї армії.

Два місяці тому Китай оголосив про збільшення оборонного бюджету до семи відсотків. Він становитиме 220 мільярдів доларів і виведе Китай на друге місце після США.

Торік у жовтні Пекін заявив, що одна з його цілей – масове виробництво нових роботів до 2025 року.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube