ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Руйнівний вибух у Китаї забрав життя двох людей, 26 отримали поранення (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)
(Youtube/скриншот)

За повідомленнями державних ЗМІ та влади, в результаті вибуху в ресторані в північній китайській провінції Хебей, що стався через ймовірний витік газу, було зірвано фасади будівель, пошкоджено автомобілі та розкидано уламки, в результаті чого двоє людей загинули і 26 отримали поранення.

Вибух стався близько 8-ї години ранку в повіті Саньхе, повідомив державний телеканал CCTV News, приблизно в 50 милях від центру Пекіна, столиці Китаю, де щойно завершилися ключові щорічні сесії парламенту.

На відео, розміщеному в соціальній мережі Weibo, видно велику помаранчеву вогняну кулю над місцем вибуху, за якою слідували клуби сірого диму, а також кадри зруйнованих фасадів будівель, понівечених автомобілів, осколків скла на вулицях і деяких об'єктів, що все ще палають.

Пожежа була взята під контроль, заявили представники пожежної служби в попередній заяві, додавши, що 36 одиниць техніки і 154 людини були направлені на місце події і проводять рятувальні роботи.

Останній смертельний вибух газу в китайській їдальні стався після того, як минулого року уряд випустив детальні інструкції щодо використання газових приладів і плит для запобігання ризикам безпеки.

У соціальних мережах Weibo повідомляється, що вибух стався біля культурного центру міста. Неподалік відбувалося будівництво лінії метро, повідомляє китайський тижневик "Економічний оглядач" на своїй сторінці в соціальній мережі.