• Уіл Сміт готовий знову приступити до зйомок

  • Вівторок, 6 квітня 2010 року
Вже півтора року минуло з тих пір, як Уіл Сміт знімався останній раз. Актор, якого раніше можна було побачити майже в кожному фільмі, після такого тривалого відпочинку готовий знову повернутися на екрани і нагадати про себе шанувальникам.

Із семи запропонованих йому проектів Сміт, методом виключення, дійшов до двох, з яких тепер належить вибрати один. Перший проект - продовження пригод з життя одягнених в чорне борців з інопланетними злочинцями «Люди в чорному 3», другий - «Місто, яке відпливло» кіностудії 20th Century Fox, фільм, якому прогнозують високий рейтинг. Обидва проекти цікаві, тому вибір чекає нелегкий.

Сюжет фільму «Місто, яке відпливло» розповідає про фокусника і його доньку, які живуть на острові Манхетен у Нью-Йорку. Коли дівчина переїжджає жити в інше місце, вона продовжує нудьгувати по батькові й хоче, щоб він був разом з нею. Саме це бажання вона загадує при чарівних свічках, знайдених нею у будинку. І, як і належить у прекрасних фантазіях, будь-які щирі бажання виконуються - острів Манхетен на якому живуть фокусники відділяється від материка і пливе на зустріч доньці.

Фільм запланований до здачі в 2012 році, і режисер його поки невідомий, втім, як і решта виконавців.

Другий проект - це третій фільм із серії про хороших хлопців у чорному, де партнером Уіла Сміта був, і ймовірно, і буде Томі Лі Джонс. Так як перші два фільми були добре прийняті глядачами і принесли кінокомпанії понад мільярд доларів на касових зборах, було досить заманливо зробити ще й третій фільм. Сценарій поки ще в стадії розробки, але весь проект неквапливо, як і личить всьому величному, рухається до свого завершення.

Добре, що чудовий актор Уіл Сміт все ж таки вирішив хоч зрідка з'являтися на кіноекранах. Останнім часом він весь час проводить у своїй власній компанії Overbrook Entertainment, яка зараз бере участь у зйомках фільму «Карате-пацан» із сином Сміта Джейденом Смітом у

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...