• Прем'єра фільму «Термінатор 4: Майбутнє починається» з'явиться не раніше травня 2009 року

  • Володимир Васьковський | Велика Епоха
    Четвер, 18 вересня 2008 року
«Термінатор 4: Майбутнє починається» (Terminator Salvation), імовірно, вийде на світові екрани 22 травня 2009 року. Бюджет фантастичного бойовика, який знімає режисер Макджі, становить $200 млн. У зйомках беруть участь Німеччина, США і Великобританія.

Чутки, що з'явилися в листопаді 2007 року, про те, що у фільмі може взяти участь Крістіан Бейл, підтвердилися на початку грудня. Актор зіграє роль Джона Коннора. У лютому 2008 року стало відомо, що у фільмі візьмуть участь Джош Бролін і Сем Уортінгтон. Другий, завдяки рекомендаціям Джеймса Кемерона, зіграє роль Маркуса — одного з центральних персонажів.

Варто відзначити, що паралельно розробляється комп'ютерна гра за мотивами фільму, якою займається підрозділ компанії Halcyon. На додаток до цього, компанія отримала права на всі суміжні проекти, серед них серіали за мотивами фільму.

Перший «Термінатор» на чолі з Арнольдом Шварценегером вийшов на екрани в 1984 році. Останній фільм «Термінатор 3» режисера Джонатана Мостоу з'явився в 2003 році. При цьому три перші частини фантастичного фільму заробили більше мільярда доларів по всьому світу.

Зйомки фільму почалися 5 травня 2008 року в штаті Нью-Мексика.

Сюжет

2018 рік від Різдва Христового. Джон Коннор — людина, чия доля очолити Опір електронному мозку Скайнет та армії Термінаторів. Але в майбутнє, з вірою в яке він повернений, вклинюється таємничий Маркус Райт: незнайомець, чиї останні спогади показують камеру смертників.

Коннор повинен зрозуміти, хто такий Маркус: посланець майбутнього чи той, хто врятувався з минулого. І на тлі підготовки Скайнетом вирішального удару Коннор і Райт вирушають у подорож, що приводить їх у саму серцевину операційної системи, що збунтувалася, де відкривається жахлива таємниця, яка криється за потенційним знищенням людства.

За матеріалами:
kino.ukr.net 
Вікіпедія 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...