• Фільм 'Гарі Поттер і Принц-напівкровка' йде на кіноекранах України. Фотоогляд

  • Володимир Васьковський | Велика Епоха
    Неділя, 31 серпня 2008 року

Продовження пригод юних магів режисер Девід Йейтс представив глядачам 19 листопада 2008 року, в Україні фільм "Гарі Поттер і Принц-напівкровка" (Harry Potter and the Half-Blood Prince) вже демонструється на екранах кінотеатрів.

До того, як Девід Йейтс був офіційно вибраний режисером, багато хто (у тому числі і режисери попередніх частин фільму) пропонував свої кандидатури. Режисер першого і другого фільмів про Гарі Поттера Кріс Коламбус заявив, що повернеться тільки у тому випадку, якщо ролі тріо головних героїв гратимуть ті ж актори, що й раніше. Звіт, що послідував незабаром, затвердив старий склад акторів, проте ніяких коментарів з приводу вибору Девіда Йейтса як режисера з боку Коламбуса не пролунало. Альфонсо Куарон, режисер третього фільму, заявив, що не проти був би повернутися.

Режисер четвертого фільму (Майк Ньюйел) відхилив пропозицію про свою участь у роботі над фільмом. На режисера також пропонувалися: Тері Гільям, Метью Воугн і М. Найт Шьямалан, але з різних причин вони не погодилися на участь в зйомках. Як результат, у травні 2007 року Девід Йейтс був вибраний режисером. Це другий режисер, що працює над двома розділами фільму послідовно (першим був Коламбус).

Сюжет

Міністерство магії отримує поразку за поразкою у битвах з Волан-де-Мортом. Навіть маги страждають від другої війни — щодня відбуваються катастрофи, причини яких нікому не відомі. Але і під час війн життя продовжується. Гарі, Рон і Герміона, як і всі шістнадцятилітні, вчаться, ходять на вечірки і закохуються.

Проте небезпека усе ближче. Не дивлячись на всі зусилля Дамблдора, покладені на захист школи, у Хогвартсі відбуваються дуже дивні події. Провалля пам'яті цього разу відкриє Гарі найбільшу таємницю Темного Лорда, і, заради того, щоб перемогти, Гарі вимушений пожертвувати найдорожчим... На чий бік у цій війні стане загадковий Принц-напівкровка?

У ролях:

Том Фелтон, Деніел Редкліфф, Ема Уотсон, Джим Бродбент, Руперт Грінт.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...