• Фільм ”Відступники”

  • Четвер, 9 листопада 2006 року

Коли ви згадуєте ім'я Мартіна Скорсезе, то увага слухачів вам майже точно забезпечена. Додайте ще такі імена, як Джек Ніколсон, Леонардо Дікапріо, Метт Деймон, Марка Вольберг,  Алік Болдуін і Мартін Шин. Ну що, зацікавилися?

Дія нового фільму Скорсезе  ”Відступники” відбувається у Південному Бостоні.  Коп-новачок на ім'я Біллі Костіген (у ролі – Леонардо Дікапріо) таємно впроваджується  до ірландської мафії, очолюваної Френком Костелло (Джек Ніколсон). Костігенові протистоїть висхідна зірка массачусетського відділення поліції Колін Салліван (Мет Деймон), якого не так давно перевели до Спецвідділу з розслідувань, та який працює над тим, як зловити Костелло.

Найцікавіше ж у тому, що Салліван насправді таємно працює на Костелло. Поки Костіген і Салліван усе глибше і глибше уживаються у свої ролі – хто в мафії, а хто у державній поліції, в обох організаціях стає відомо про ”інсайдера”. Костіген і Салліван починають перегони з часом і один з одним, щоб убезпечити себе.

Сценарій ”Відступників” – це захоплюючий ланцюг подій, який підтримує увагу аудиторії тим, що примушує глядача гадати щодо кожного повороту подій. А досить дотепні діалоги у драмі, яка розгортається на екрані, викликають усмішку та сміх, особливо у сценах із сержантом Дігнемом і капітаном Еллербі, яких зіграли Марк Уолберг і Алік Болдуін.

Гра вище згаданих топ-зірок на чолі з Джеком Ніколсоном і Леонардо Дікапріо просто прекрасна. Ніколсон, граючи Костелло, повністю уживається у роль. Аудиторія цілком заворожена ним, і більше ніхто не в змозі так майстерно приховувати в образі свого героя справжнє зло, яке він утілив у своїй ролі. Анітрохи не менш чудова гра Дікапріо. І саме ті сцени, в яких обидва актори з'являються на екрані разом, є кульмінаційними моментами ”Відступників”.

Не зважаючи на блискуче виконання  Ніколсона, Дікапріо, Деймона та решти зірок, кінцева частина ”Відступників” трохи розчаровує. Початок фільму – захоплює, продивившись три чверті фільму – він все ще захоплює, а кінець... не такий захоплюючий. Він здається дещо натягнутим і замість природного розвитку подій містить  аритмічні завершальні сцени. Проте, фільм із такою командою знаменитих акторів як Скортезе, Ніколсон, Дікапріо та Деймон та їхнім видатним виконанням усе ж  варто подивитися.

Амір Талай. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...