• Тіна Кароль: 'Мені запропонували взяти участь в світовому турне Руссоса'

  • Вівторок, 27 червня 2006 року

Тіна Кароль, популярна співачка, що представила нашу країну на "Євробаченні-2006", збирається в світове турне із знаменитим тенором Демісом Руссосом. Про це Кароль сказала в інтерв'ю газеті «Факти»:

«Зараз ми обговорюємо умови контракту. Мені запропонували взяти участь в світовому турне Руссоса. Ми заспіваємо дуетом. Буде і сумісна концертна програма. Були й інші пропозиції, але поки все не вирішиться, загадувати наперед не буду. Загалом, було багато уваги. Греки навіть в метро співали мою пісню, розучили танець. Зацікавилися і американці. У вересні ми відправимося в тур по США», - розповіла Тіна Кароль.

Тіна Кароль - творчий псевдонім блакитноокої киянки Тетяни Ліберман. На диво всім рідним, серйозна дівчина пов'язала своє життя з музикою. Закінчила вище Київське державне музичне училище ім. Р. М. Глієра. Подумавши, вирішила, що знання менеджменту і логістики в житті теж стане в нагоді, й вступила в Національний авіаційний університет.

З 11 років успішно бере участь в різних музичних конкурсах: "Співаночка-джазочка" (3-а премія), "Золоті трембіти" (1-а премія), "Юні зірки Прикарпаття" (1-а премія), "Таланти твої, Україна" (1-а премія), "Шолом, Україна" (1-а премія), "Різдвяні зустрічі у Братів Блюзу" (2-а премія), "Чорноморські ігри" (3-а премія), "Золотий струм" (Гран-прі), "Під однією зіркою" (1-а премія), фестиваль "Ми діти твої, Україна", "Молода Галичина" (2-а премія), "Едельвейс" (1-а премія), "Сім культур", Перший всеукраїнський конкурс артистів естради" (2-а премія), Перший всеукраїнський конкурс ізраїльської пісні" (1-а премія). Представляла Україну на гала-концерті "Слов'янського базару". Пощастило побувати на Російському балу в Лондоні.

Конкурс в Юрмалі Тіна вважає найяскравішою, цікавішою і най більш значною подією для молодого виконавця, тому не могла не скористатися можливістю взяти участь в ньому. Як відомо, на ньому Тіна зайняла друге місце і отримала приз з рук самої Примадонни, після чого, що називається, прокинулася знаменитою.

Стати учасником конкурсу "Нова хвиля" - вже саме по собі престижно. А той факт, що співачка зайняла друге місце і отримала приз від Алли Пугачової (сума якого перевищила Гран-прі самого конкурсу), взагалі може запаморочити голову. Але Тіна вважає цю перемогу новим етапом свого творчого шляху, етапом "сильним і переконливим, який був пройдений не "завдяки, а всупереч". Дійсно, ця перемога далася дівчині ой, як нелегко! Мало того, що дві з трьох пісень, які Тіна підготувала за умовами конкурсу, довелося в останній момент міняти через їхню "неформатність", ще й під час одного з виступів вимкнувся мікрофон.

Але виконавець настільки занурилася в спів, що цього не помітила і доспівала пісню до кінця! Їй вистачило емоцій та голосу не просто заспівати пісню так, щоб її почули останні ряди, а й зарядити зал своїм вогненним темпераментом. Так що досвід, набутий в Юрмалі, Тіна вважає безцінним. І додає, що якби ця перемога їй далася легко, то це було б просто нецікаво.

Співачка представлена до звання "Заслужений артист України", але вона вважає за краще концентруватися не на чергових нагородах і титулах, а на улюбленій справі - музиці. Сили і енергія, які так для цього необхідні, генеруються під час роботи. Для Тіни Кароль записувати пісні, взагалі займатися творчістю - це гігантське задоволення. Планами на майбутнє виконавець ділиться не дуже охоче: "Це глобальне питання, просто вселенське. Плани на майбутнє величезні й в чомусь навіть зухвалі. Про них двома словами не розповіси, та й розповідати, поки, конкретно нічого – ми, я і моя команда, лише складає цей план. Адже всі наші дії повинні бути прораховані - інакше це буде не професійний шоу-бізнес, а маніакальний психоз".

Питання про вільний час викликає у Тіни здивування. Для неї це неприпустима розкіш. Й іноді все ж вона дозволяє собі розслабитися - погуляти в лісі, берегом моря, сходити на концерт органної музики або в картинну галерею. Довго валятися в ліжку не любить - шкода часу. П'ять годин для сну їй цілком вистачає, щоб відчувати себе бадьорою.

Заповітна мрія Тіни - створити школу юних геніїв. Також хотіла б заспівати дуетом з Аллою Пугачовою, Роббі Уїльямсом, Андреа Бочеллі. Можливо колись це їй і вдасться.

Стаття підготовлена за матеріалами офіційного сайту Тіни Кароль

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...