• Пишність традиційної китайської культури

  • Четвер, 7 лютого 2008 року

Недавно, в один із вечорів, глядачі Нью-Йорка були в захваті від концерту «Пишність китайського Нового року» у виконанні трупи «Божественне мистецтво», що продемонструвала традиційну китайську культуру.

Джеймс Чін-Нань Чан, директор офісу економіки й культури Тайбея в Нью-Йорку, вважає, що «Божественне мистецтво» стає з кожним роком усе успішнішим. «Кожного року програма стає все більш досконалою. Барабани дуже ефектні. Мені подобається, що династія Тан є ключовою темою. Династія Тан була вершиною китайської культури. Вона була кращою у всьому. Це був час кращої поезії, одіяння, музики, вона в багатьох аспектах була кращою. Те, що ви взяли династію Тан за культурну платформу для концерту - це дуже добре».

Крістін Канн, доброволець Жіночої федерації за мир у всьому світі, поділилася тим, наскільки красивим було шоу. «Я вважаю його натхненим і дуже цікавим. Це був незвичайно талановитий концерт, кожному у світі треба було б побачити його. Він може допомогти кожному стати миролюбнішим і більш правдивим».

Емі Уїснер, яка працює в страховій галузі, і її подруга Еліс Хардсон, що працює в Інтернет-індустрії, радо ділилися своїм враженням від Гала-концерту.

Уїснер: «Одіяння в шоу були казковими. Вони мені сподобалися».

Хардсон: «Сцена у в'язниці була реалістичною. Ідея цієї історії - зрозуміла. Повість про храм була дуже гарною».

Уїснер: «Костюми дійсно прекрасні. Мене здивували слова. Такі потужні. Голос чудовий».

Хардсон: «Ведуча була така мила і приваблива. Мені хотілося слухати її весь час».

Уїснер: «Мені сподобалися традиційні інструменти».

Обидві сказали, що порекомендують це шоу своїм друзям.

Барбара Барнс. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...