• Пророцтво: В 2008 році в Азії відбудуться землетрус і цунамі

  • Субота, 31 березня 2007 року

В історії було безліч провісників, які точно передбачали час і місце, де повинні будуть статися значні події. Наприклад, в одному з японських ЗМІ було повідомлення про бразильського провісника на ім'я Циселіну, який точно передбачив теракт, що стався у США 11 вересня 2001 р. та інші різні теракти, внаслідок яких загинуло 220 000 чоловік, він також передбачив землетрус у Японії, внаслідок якого загинуло 6432 людини.В кінці минулого року на одому з японських телеканалів була передача про цього провісника, в якій розповідалося, що коли Циселіну було 9 років, йому часто снилися віщі сни, наприклад, уві сні він побачив, що в якійсь незнайомій йому сім'ї трапиться якась біда і всі члени сім'ї загинуть. Він сказав про це батькам, але вони не звернули увагу на його слова, в результаті через 4 роки члени тієї сім'ї потрапили в автокатастрофу і загинули.

У снах він відчуває себе так, ніби дійсно знаходиться там. Він також може чути звуки з неба. З 1973 року він записав понад 30 000 випадків, які йому приснилися, і більш ніж 90% з них потім відбулися насправді. За 6 років до того, як у США стався теракт, Циселіну написав листа головному редакторові міжнародних новин у Маямі, і повідомив конкретний місяць і день, коли станеться теракт, але редактор відповів йому, що це може викликати паніку, і що він не повідомлятиме про це.

Прогнози про найближче майбутнє

* У 2007 р. відбудеться багато значних подій, в Туреччині, Європі, Пакистані, Кашмірі стануться великі землетруси, на Філіппінські острови налетить небачений досі сильний тайфун.

* 13 вересня 2008 р. в якійсь азіатській країні станеться землетрус і цунамі, від яких постраждають мільйони людей. Багато джерел говорять, що цією країною є Китай.

Щодо глобального потепління, про яке зараз говорять в усьому світі, Циселіну сказав наступне:

В 2039 р. температура повітря в деяких країнах і районах досягне + 63 С, через парниковий ефект багато країн зникнуть в одну мить, серед них: Нідерланди, Японія, Нова Зеландія, Шрі-Ланка, Індонезія, Мальдівська Республіка, країни із слов'янськими народами та інші. Всі ці країни будуть стерті з карти світу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...