• Голова корпорації з виготовлення екібан: концерт божественної чарівності показує божественний мир

  • П'ятниця, 30 березня 2007 року

Всесвітній концерт НТДТВ, що пройшов у Токіо, отримав позитивну оцінку японських глядачів.

Голова японської міжнародної корпорації екібан «IKEBANA INTERNATIONAL» Чуань Цзін після проглядання концерту 14-го березня сказала, що головною темою цього концерту божественної чарівності є показ світові Богів, що це китайська традиційна культура, яка виражає пошук людьми порятунку у Богів і Будд. Пані Чуань Цзін дуже хвалила кожен номер концерту, сказала, що всі вони не схожі один на іншій, всі вони чудові, що вона ніколи раніше не бачила такого, і що вона сподівається наступного року знову отримати можливість подивитися цей концерт.

У світі дуже відоме японське мистецтво екібани, як частина японської культури. Асоціація "IKEBANA INTERNATIONAL"  для прикраси зали, в якій проходив концерт, подарувала багато екібан, чим виразила свою підтримку і вітання концерту.

Коли в перерві другого акту кореспондент узяв інтерв'ю в пані Чуань Цзін, вона оцінила концерт, як «незрівнянний і чудовий, багато артистів мають дуже піднесену натуру». Пані Чуань Цзін також сказала, що чудово грали на арху, а також був прекрасний вокал, тільки дуже шкода, що кожен виступив тільки з одним номером.

Пані Чуань Цзін також сказала, що цей виступ відрізняється від китайських концертів, які вона бачила раніше, що він справді є божественною чарівністю і показує божественний світ. Хоча в душах людей вже майже немає богів, а тільки мирські речі, але в кожній країні є свої легенди, які розповідають про те, як люди шукають порятунок у Богів і Будд. Хоч навіть в цьому концерті представлені нові методи вираження, але можна побачити, що в концерті дуже велике значення приділяється традиційній китайській культурі.

Чуань Цзін: «Дуже велика частина японської культури була запозичена з Китаю, тому у цих двох країн є багато спільного, наприклад ієрогліфи, буддизм, каліграфія. Під час династії Тан в Китаї був справжній розквіт. До цього різні династії постійно воювали між собою, але коли прийшла Велика Тан, то відновився спокій у Піднебесній, вона об'єдналася, і можна сказати, що розквіт китайської культури почався саме з династії Тан. Її вплив не зник аж до сьогоднішнього дня, і навіть в Японії. В ті роки дуже багато японців, які мають становище у суспільстві і прагнуть до популярності, привезли з Китаю буддизм і дуже багато елементів культури танської епохи. У Пекіні було побудовано безліч храмів у стилі династії Тан».

Як порівняння пані Чуань Цзін використовувала екібани: «Коли люди дивляться на квіти, то вони відчувають комфорт і на душі у них яснішає. Тому люди люблять як прикраси використовувати квіти. Адже у квітів є душа. Ми, японці, з китайської культури знаємо, що спочатку квіти використовувалися як предмети підношення Буддам. У Японії росте багато прекрасних квітів, привнести в них ще більше натхненності і виразити це у формі і є японським мистецтвом екібани. Ми прагнемо, щоб чарівний дух, який випромінюють квіти торкнувся сердець людей, але спершу він повинен торкнутися нас самих. Сьогодні на концерті теж відбувалося щось подібне, він містив божественну чарівність, плюс прекрасне художнє оздоблення сцени, виступаючі самі були вражені і тому вразили серця глядачів».

Японська міжнародна корпорація "IKEBANA INTERNATIONAL" займається всім, що пов'язане з японським мистецтвом екібани і японською культурою, пов'язаною з екібаною. У 60-ти країнах світу у неї є 165 філіалів і близько 10 тисяч членів корпорації.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...