• Оперний театр Сіднея – символ Австралії

  • Неділя, 10 вересня 2006 року

Оперний театр Сіднея з його унікальною архітектурою і живописним місцеположенням – один з австралійських образів, які найчастіше фотографують. Для туристів екскурсійний тур по цьому архітектурному диву обов'язковий.

Навіть у місцевих жителів Сіднея, які прагнуть максимально насолодитися виглядом свого міста, ці тури формують нове розуміння національного скарбу.

Годинна екскурсія в Оперний театр у змозі задовольнити найдопитливіших мандрівників. Погляд “за лаштунки” підсилює враження про найвідоміший центр акторського мистецтва Сіднея.

Гід спрямував нашу групу з 20 чоловік через численні зали Оперного театру, задаючи незліченні “А чи знаєте ви..?” для того, щоб принести нам задоволення, і багато що розповісти й показати. Будучи сам уродженцем Сіднея, я був приємно здивований, що тур виявився досить повчальним.

Крім історичних фактів і коротких відомостей, гід розповів, що в 1973 р. будівництво Оперного театру Сіднея, нарешті, завершилося завдяки фінансовій допомозі, наданій за допомогою лотереї. Нам розповіли про рідкісний матч із боксу, боротьбі сумо і подробиці про багатство традиційної опери й мистецтв, що представляються в п'яти залах Оперного театру.

Ще один неповторний елемент Оперного театру Сіднея, що відрізняє його від усіх інших, – це найбільший у світі механічний орган, розташований у Концертному залі. Не зважаючи на те, що орган має більше 10 000 труб, його можна не помітити, оскільки велику частину інструмента не видно завдяки прекрасному дизайнові інтер'єру.

У мене склалося враження, що через безмірність і комплексність проекту Оперного театру з його приголомшливо красивим дизайном і ліфтами розміром з динозавра, він сам собою існує як окреме місто.

Після екскурсії ланч у кафе біля гавані дав прекрасну можливість обговорити враження, отримані після відвідання Оперного театру. Кафе “Захід зустрічає Схід” має чудовий вибір. Чудові страви з дарами моря, тайські рибні котлети, а на завершення – розкішний шоколадний або сирний торт як прелюдія до культурного вечора і вистави.

Потрапити на одну з вистав Оперного театру – кращий спосіб завершити день.

Макс Добсон. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...