• Напередодні кращого майбутнього

  • Неділя, 29 квітня 2007 року

Джей Робінсон з передмістя Мельбурну - Глен Ваверлі. Вона одна з більш ніж 350 000 австралійців, які спонсують дітей, які знаходяться у важких матеріальних умовах за допомогою найбільшої в країні гуманітарної організації, що допомагає іншим державам - «Всесвітнє бачення Австралії».

"Члени цієї організації розглядають такі основні проблеми, як харчування та освіта, - розповідає пані Робінсон про підхід благодійної організації „Всесвітнє бачення Австралії". - Вони допомагають сім'ї стати самостійною. Це те, що мене найбільше приваблює в них. Робота, яку вони виконують, не означає, що вони вічно займатимуться доброчинністю. Їх робота - допомогти людям стати самостійними".

Пані Робінсон повідомила Велику Епоху: "Стати спонсорами - це сімейне рішення. Ми вирішили, що у такий спосіб можна допомагати іншим дітям у тих країнах світу, де їм живеться не так щасливо, як тут. Для нас, як для сім'ї, це прекрасний спосіб взнати інші країни, їх культури і зробити все, що ми можемо, щоб поліпшити життя дітей в цих країнах".

Заснована в 1950-х рр. Бобом Пірсом, місіонером із США, організація "Всесвітнє бачення Австралії" щорічно надає допомогу більш ніж 10 млн. людей.

Понад 80 % грошових коштів організації спрямовано на розвиток міжнародних проектів для забезпечення прямої допомоги тим, хто її потребує. Інше витрачається на адміністративні витрати, такі як фінансування, керівництво проектами і витрати на діяльність адвокатів.

Керівник групи "Всесвітнє бачення Австралії" - Ален Дженнінгс говорить: "Спонсорство використовується для фінансування підготовчих робіт в дитячих об'єднаннях, таких як надання допомоги батькам у пошуках роботи, підвищення доходів сім'ї, забезпечення чистою водою або навчання медсестер в оздоровчих центрах.

В світі досить ресурсів, щоб всім жити безбідно. За підтримки достатньої кількості людей і політиків, бідність може бути викорінена. У нас також є програми з аборигенними співтовариствами тут, в Австралії".

Пан Дженнінгс, який займається проектами в Тихому океані, Латинській Америці та зоні Карібського моря, відзначає важливість діяльності „Всесвітнього бачення Австралії", яка призводить до поліпшення життя людей. Він говорить, що в значній мірі це визначається тими людьми, які націлені надавати допомогу.

"Співробітники організації - жителі Австралії, люди з досвідом у таких спеціальних галузях, як водопостачання, санітарія, ВІЛ/СНІД, харчування, здоров'я, а також ті, хто володіють значним досвідом роботи з населенням у країнах, що розвиваються. Важким випробуванням для мене є не той або інший випадок чи подія, а повсякденна нерівність. Важко відвідувати сім'ї, які живуть у жахливих і навіть небезпечних умовах, знаючи, що ці умови можуть бути іншими", - сказав Дженнінгс.

Минулого року він провів два місяці в Східному Тіморі (країна в Південно-Східній Азії), де головною подією для нього стало завершення будівництва водозабірної колонки, фінансування якого здійснювало "Всесвітнє бачення Австралії". "Одна жінка говорила про той час, коли вже не потрібно буде виснажувати себе тяганням води, а також забути про те, що колись не було води аби випрати білизну, помити дітей, - згадував пан Дженнінгс. - Люди зраділи, що тепер вони зможуть вирощувати врожай круглий рік, а діти просто гратися у воді. Іноді така проста річ, як цей насос, може істотно змінити життя людей. Ось це я називаю хорошим досвідом".

Дізнатися більше про роботу "Всесвітнього бачення Австралії" або внести грошову допомогу ви можете, відвідавши сайт worldvision.com.au.

Ендрю Торкінс. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...