• Броньовані вхідні двері — запорука безпеки

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 20 лютого 2015 року

ⓅЄ така приказка — «мій дім — моя фортеця». Це не тільки поширений вислів, а й дійсна правда. А щоб зробити свій дім фортецею, звісно, необхідно придбати міцні двері. Лише завдяки якісним бронедверям від виробника можна відчути себе у повній безпеці!

Компанія «Світ дверей» реалізує броньовані двері з такими механізмами, які підсилюють їхній рівень захисту проти зламів, у всіх них є протизнімні штирі, антизрізи, броньовані накладки, вони посилені замками й іншими пристосуваннями, завдяки яким двері стануть стійкими до механічних впливів. За такого захисту жоден зловмисник не зможе проникнути до вашої домівки.

Головним показником високоякісних дверей є стійкість до впливу зовнішніх факторів. Якщо ви хоч трохи сумніваєтеся в тому, що у вас зараз надійні вхідні двері — не зволікайте — купіть нові, й бажано, броньовані. Безпека вашої домівки — це запорука комфорту та спокою домашнього затишку. Саме тому броньовані вхідні двері в місті Київ купує чимало мешканців.

Якщо ви хочете зекономити на замку — це не дуже слушна ідея. Позаяк він є найвразливішою частиною дверей, грабіжники не змигнуть оком, як впораються з простим і дешевим замком. Аби цього не відбулося, підберіть до дверей надійну замкову систему, що характеризується підвищеним рівнем секретності, і це виключить можливість механічного зламу.

Секретність замкової системи означає спеціальні механізми, які забезпечать захист від злому. У кожної замкової системи є унікальність — індивідуальні коди чи ключі. Стійкість дверей до зламів забезпечить якість матеріалів, із яких їх виконано, та наявність пристосувань заради посилення захисту.

***
Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст та думки, викладені у статтях зі знаком Ⓟ.

Підписатися:

Коментарі