• В Кембриджському університеті розробили шоколад для затримки старіння

  • Аліна Танько | Велика Епоха
    Вівторок, 7 липня 2015 року

Шоколад може бути не тільки смачним, але й омолоджувальним — стверджують учені Кембриджського університету. І на доказ цьому створили шоколад, який здатний призупинити старіння шкіри.

Шоколад Esthechoc, створений на нещодавно відкритому підприємстві Lycotec, унікальний за своїми властивостями. За словами винахідників, у виготовленні шоколаду Esthechoc були використані ті ж антиоксиданти, які зберігають рожевий колір у фламінго і золотий у акваріумних рибок.

Шоколад надає антиоксидантну дію завдяки вмісту великої кількості поліфенолів какао (які борються з вільними радикалами) і антиоксиданту астаксантину. Так, плитка шоколаду вагою 7,5 г містить стільки ж астаксантину, скільки й філе лосося, а поліфенолів какао не менше, ніж у 100 г темного шоколаду. Ці речовини здатні ефективно попереджати процес старіння шкіри, що й було доведено в проведених дослідженнях.

Після закінчення клінічних випробувань вчені досліджували біомаркери шкіри у добровольців, які щодня протягом місяця вживали шоколад. Біомаркери добровольців 50–60 років показали рівень 20-30-річних. Це говорить про поліпшення фізіології шкіри та уповільненні процесу старіння та утворення зморшок. Такий ефект став можливий у результаті збільшення в організмі концентрації антиоксидантів і посилення припливу крові до шкіри.

До офіційної презентації шоколаду на конференції Global Food Innovation Summit, яка пройде в Лондоні у березні, ціна шоколаду не розголошується. Але навіть після цього навряд чи «шоколад молодості» буде доступний у широкому продажі.

На думку багатьох учених, для перевірки таких заяв фірми-виробника шоколаду ще необхідні більш серйозні клінічні випробування: «Деякі компоненти шоколаду можуть сприяти окремим процесам, пов’язаним зі старінням. Однак поїдання шоколаду приносить чимало калорій, а з ними і ожиріння. Так що сумарний ефект далеко не очевидний», — зазначив професор Навід Саттар з Університету Глазго.

До того ж, за деякими даними, антиоксидант астаксантин надає кращу дію не при вживанні з їжею, а при нанесенні на обличчя.


Читайте також:
Вчені представили біоморозиво, що покращує здоров’я
Новий тип антибіотика і переворот в медицині — результати дослідження

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...