• Виноград — ліки для нирок, сечового міхура та нервової системи

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    П'ятниця, 19 вересня 2008 року
Виноград — один із найдавніших фруктів в історії людства. Кісточки винограду  знаходили в єгипетських гробницях більше 3000 років тому. За часів Гомера греки пили вино, а Біблія розповідає нам про вирощування винограду в часи Ноя. Північна Америка була відома мореплавцям країн, розташованих навколо Північного моря, як країна вин, тому що виноградних вин виготовляли там вдосталь.

Каліфорнійські отці-місіонери першими почали вирощувати європейський сорт винограду. Цей сорт став відомим під назвою Місіонерський виноград. Він був основним до 1860 року, коли в Америці з’явилися інші чудові європейські сорти.

Були названі та детально описані від 6000 до 8000 сортів, але тільки 4050 сортів є важливими з комерційної точки зору. Столовий виноград повинен бути гарним на вигляд, солодким та пружним. Великі, яскравого кольору та красиво сформовані грона — саме такі вимоги висуваються до якісного винограду.
 
Відомо чотири типи винограду: столові сорти винограду, сорти, що йдуть на виготовлення вина, сорти, з яких виготовляють ізюм, і виноград для солодких (неферментованих) соків.

Виноград сорту Емперер — найулюбленіший сорт, який використовують до дня Подяки та до Різдва. Грона його великі, довгі та пружні. Самі виноградини однорідні, великі, продовгувато-яйцеподібні, від світло-червонуватого до фіолетового кольору, з кісточками та нейтральні за смаком, а шкірочка їх щільна. Цей сорт можна придбати з жовтня по березень.

Виноград сорту Томпсон без кісток спочатку вирощувався в Каліфорнії, поблизу Юба-Сіті, містером Вільямом Томпсоном; тепер цей сорт став дуже популярним. Грона його великі, довгі та щільні; самі виноградини однорідні, середнього розміру та еліпсоподібні. Колір від зеленувато-білого до злегка золотистого. У виноградинах немає кісток; вони пружні, ніжні та дуже солодкі, коли повністю дозріють. Шкірочка їх помірно ніжна. Виноград сорту Томпсон без кісток надходить у продаж з кінця червня по листопад.

Сорт Токай дає великі компактні грона конічної форми. Виноградини великі, яйцеподібні з досить плоским кінцем, а колір варіює від яскраво-червоного до темно-червоного. Вони без кісток, дуже пружні, нейтральні за смаком та з товстою шкірочкою. Виноград сорту Токай продається з вересня по листопад включно.

Інші відомі столові сорти винограду — це Алмерія, Корнішон, Червона та Біла Малага, Риб’єр, Дамські Пальчики, Катауба, Делавар та Ніагара.

Основним сортом винограду, з якого виготовляють соки, є Конкорд — провідний місцевий американський сорт. Він синьо-чорний за кольором, середнього розміру та з щільною шкірочкою. Його також споживають в якості столового сорту, і купити його можна у вересні та жовтні.

Лікувальні властивості

У всьому світі виноград використовують у лікарських цілях. У Франції багатоденна дієта часто складається з одного винограду, протягом усього виноградного сезону. Низький показник ракових захворювань в цих місцях пояснюють тим, що до раціону харчування включено багато винограду. Вважається, що терапевтична цінність винограду полягає у високому вмісті в ньому магнію. Магній — елемент, необхідний для гарної роботи кишечнику. Виноград дійсно чудесний продукт для поповнення запасів магнію в організмі.

Сік з винограду сорту Конкорд — один з кращих. Але, певна річ, соки інших сортів теж дуже добрі. Якщо сік надто солодкий і дратує шлунок, можна додати трохи лимонного соку. Якщо бажаєте, змішайте з ананасовим соком або соком будь-яких цитрусових. Споживаний у поєднанні з сироваткою, соєвим молоком і яєчним жовтком, він стає чудесним тонізуючим засобом для крові. Коли ви купуєте виноградний сік у пляшках, спочатку переконайтеся, що він не підсолоджений. Шкірочка винограду та кістки — гарна рослинна маса, але іноді вона робить подразнюючий ефект при колітах і виразках, і тому їх не слід вживати людям, які страждають на ці захворювання.

Ретельно пережована, гірка шкірочка винограду може бути гарним проносним.

Виноград — чудовий засіб для забезпечення нормальної роботи кишечнику, очищення печінки та підтримання гарної роботи нирок. Він робить кров лужною, в ньому багато води, і тому виноград дає рідину, необхідну для виведення затверділих відходів життєдіяльності організму, які можуть накопичуватися в будь-якій частині тіла. Виноград — чудесний продукт для нирок та сечового міхура і дуже заспокоює нервову систему. Високий уміст виноградного цукру забезпечує швидке надходження енергії. Темні сорти виногради багаті на залізо, що зумовлює його кровотворні властивості.

Через те, що виноград не дуже поєднується з іншими продуктами, краще всього їсти його окремо. Але обов’язково переконайтеся, що він повністю дозрів, оскільки кислоти зеленого, недозрілого винограду чинять недобрий вплив на кров. Виноград також чудова їжа для дітей. Він солодкий і значно корисніший для них, ніж цукерки!

Розім’ятий виноград може використовуватися в якості тампону, який накладається на пухлину або новоутворення. Будь-яка інфікована частина тіла лише виграє від виноградного тампону. Його можна накладати на постраждалі місця на три—чотири дні.

Під час виноградного сезону добре влаштовувати раз на тиждень виноградну дієту. Його можна їсти, коли ви хочете вивести з організму відходи життєдіяльності.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...