• Кардамон - райські зерна

  • Середа, 3 жовтня 2007 року

Кардамон, який іноді називають "райським зерном", є загальною назвою для декількох рослин сімейства Імбирних і їх запашного насіння. Ця пікантна, ароматична пряність родом з Індії вперше були використана в приготуванні їжі близько 8 століття.

Кардамон - звичайний компонент в індійській кухні, цукерках, чаї і масала чаї (чай з додаванням кардамону, кориці, імбиру, зірчастого анісу, зерен перцю і гвоздики).

Чорний кардамон іноді використовується в приправі ждя каррі «гарам масале» (garam masala). На Близькому Сході і в Туреччині зелений порошок кардамону використовується для приготування солодощів і традиційної кави. У Північній Європі кардамон використовується в деяких сортах хліба.

Окрім застосування в кулінарії в Індії та Пакистані його використовують для лікування хвороб, включаючи захворювання зубів і ясен, хвороб горла, закупорки і туберкульозу легенів, запалення повік і розладу травлення. Більш того, повідомляється, що його також використовують як протиотруту під час укусів скорпіонів і змій.

Кардамон найкраще зберігається в стручку; як тільки насіння вичищене або розмолоте, воно швидко втрачає свій аромат. Проте високоякісний мелений кардамон - більш доступний і дешевий, цілком прийнятний замінник. Кардамон - одна з найдорожчих розсипних пряностей.

Для рецептів, у яких потрібні цілі стручки кардамону, загальноприйнятий еквівалент - 10 стручків відповідають 1 чайній ложці меленого кардамону.

Мірна Мак. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...