ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Індійський фотограф робить цікаві знімки малабарських гігантських білок (ФОТО)

Велика Епоха
(Courtesy ofKaushik Vijayan)

Захоплений неймовірно величезними розмірами малабарських гігантських білок, індійський фотограф зробив серію дивовижних фото та відео цих яскравих створінь.

Каушик Віджаян, який останні 15 років працював у фінансовому відділі транснаціональної компанії в Саудівській Аравії, зараз проживає у своєму рідному місті Керала, Індія. 42-річний чоловік захоплювався фотографією з юних років, але не починав займатися улюбленою справою, поки не поїхав на Близький Схід і не придбав собі дзеркальну фотокамеру.

Потім, 5 років тому, він придбав велику цифрову дзеркальну камеру і почав досліджувати цю галузь. Він експериментував з різними напрямками — від портретів до пейзажів — і врешті-решт зрозумів, що фотографування дикої природи його захоплює найбільше.

Віджаян продовжував розвивати свою майстерність і любов до дикої природи, долаючи труднощі на шляху до досконалості.

(Courtesy ofKaushik Vijayan)

«З випадкового клацання фотографій як хобі я перетворив це на звичку — щодня робити принаймні одну цікаву фотографію і порівнювати її зі знімком, зробленим напередодні, в надії щодня ставати кращим», — розповів Віджаян в інтерв’ю виданню The Epoch Times.

Фотограф-аматор був настільки відданий своїй справі, що проїжджав майже 100 кілометрів, щоб сфотографувати дику природу, попри те, що робочий день починався о 8 ранку. У постійному прагненні до вдосконалення він вивчав свої знімки та коригував техніку зйомки.

Приблизно в цей час Віджаян натрапив на малабарську гігантську білку поблизу будинку своєї дружини в лісі Патанамтхіта в Індії.

Малабарські гігантські білки, які є екзотичними для Індії, можуть виростати до 96 сантиметрів у довжину від голови до хвоста і стрибають до 6 метрів, мандруючи між гілками дерев. Їхні приголомшливі різнокольорові шубки, мають відтінки фіолетового, бордового, помаранчевого і глибокого синьо-чорного, що відрізняє їх від більш нейтральних коричневих, чорних і сірих родичів.

(Courtesy ofKaushik Vijayan)

Коли Віджаян вперше побачив цих тварин, він був вражений неймовірними розмірами білок і сказав, що у нього «відняло мову» від їхніх рухів: як вони пересуваються по деревах і швидко махають своїми довгими хвостами, додавши, що «при цьому залишаються неймовірно милими», коли займаються своїми справами.

Віджаян почав фотографувати цих неймовірних білок, зробивши кілька випадкових знімків, а потім повернувся, щоб вивчити їхню поведінку, розваги та рухи. За його словами, найбільша складність полягала в тому, щоб відстежити тварин, а потім знайти найкращу точку, з якої можна сфотографувати.

«Іноді їх можна знайти лише в глибоких лісових хащах, які є недоступними для людей», — каже Віджаян. «Швидкість, з якою білки пересуваються між деревами, також надзвичайно ускладнює їх фотографування».

Однак, як тільки йому вдалося подбати про це, «решта процесу пішла природно», — сказав він.

Знімки зроблені в необробленому форматі, а потім він використовує покращення світла в Lightroom і Photoshop, перш ніж конвертувати фотографії в інші формати та ділитися ними в соціальних мережах.

Час, який він провів, спостерігаючи за малабарською гігантською білкою, не лише покращив його навички фотографа, але й навчив його певних речей.

(Courtesy ofKaushik Vijayan)

Віджаян виявив, що загалом «спокійна» білка видає набагато гучніші звуки, ніж інші види гризунів у природі, особливо у відповідь на потенційну небезпеку. Він зрозумів, що основним джерелом їхньої їжі є фрукти, а також окремі молоді листочки.

Талановитий фотограф зазначив, що білки полюбляють джекфрути та кокоси.

«Мою цікавість розпалило те, як ці білки розколюють цілий кокос, щоб випити воду, яка знаходиться всередині», — сказав Віджаян. «Це видовище досі вражає мене».

(Courtesy ofKaushik Vijayan)

«Всі, включаючи мене, вражені, споглядаючи це прекрасне творіння природи. Вони неймовірні!» — сказав Віджаян, описуючи реакцію, яку він отримав на свої фотографії, опубліковані в соціальних мережах.

Після того, як він сфотографував гігантських малабарських білок, Віджаян відзняв чимало диких тварин і публікує свої світлини в Instagram та Facebook.

Він також веде сторінку дикої природи у Facebook, яка налічує понад 100 000 підписників з усього світу. Його неймовірні серії зображень включають широкий спектр тварин, від скорпіонів Саудівської Аравії до бірюзових індійських варанів; від пташки до лані з довгими очима. Це справжня галерея яскравих і своєрідних диких створінь.

(Courtesy ofKaushik Vijayan)

За його словами, колишній любитель тепер є відданим фотографом дикої природи. З часом його інтерес і захоплення знімками лише поглибилися. Те, що починалося як просте хобі, перетворилося на роботу, сповнену пристрасті та відданості, що дозволяє іншим також оцінити красу чарівних жителів природи.

«Відчуття задоволення, яке я отримую, роблячи кожну фотографію, допомагає мені рухатися вперед день за днем», — каже Віджаян.

За матеріалами The Epoch Times USA