• Тенденції дитячої моди в Україні: покази від HELENBER і MIKI HOUSE

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Понеділок, 19 листопада 2012 року
У столичному готелі Fairmont Grand Hotel у ці вихідні пройшов показ дитячого одягу від модного дому HELENBER і японського бренду MIKI HOUSE. Захід проходив на честь відкриття першого українського журналу про дитячу моду JFStar Magazine.

Для модного будинку HELENBER це перша колекція дитячого одягу, створена спеціально для цієї події. Англійський стиль так сподобався маленьким леді і джентльменам, що дизайнер і засновник модного дому Олена Бернацька подарувала всю колекцію діткам. І натхненна таким дебютом дизайнер вирішила в недалекому майбутньому відкрити магазин дитячого одягу.

На питання про тенденції дитячої моди дизайнер відповіла, що все гарне, якісне, у чому дитина відчувала б себе комфортно, могла у ньому бігати, стрибати, танцювати і перекидатися, — це модно.

«У дитячих колекціях присутні дорослі мотиви, тому сьогодні дівчатка і хлопчики хочуть бути схожими на своїх мам і тат. Таким чином, мода йде від зовсім дитячого напрямку до дорослого стилю. У моїй колекції ви побачите маленьких леді і лордів», — сказала Олена Бернацька.

Звичайно, ми розуміємо, та й діти самі зізнаються, що в такому віці вони за модою не стежать, і це входить до обов'язків батьків, але смак і переваги в стилі й кольорі вже є.


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...