• П'ята виставка MOSCOW FASHION EXPO (фото)

  • Субота, 15 березня 2008 року
У МВЦ Крокус Еспо з 5 по 8 березня проводилася чергова, вже п'ята, виставка-показ модних виробів одягу, взуття та аксесуарів європейських виробників.


Проект MOSCOW FASHION EXPO мав на меті представити колекцію одягу, взуття і аксесуарів високого рівня на одному майданчику у вишуканій, розкішній і водночас функціональній обстановці, що дозволяє повною мірою оцінити достоїнства продукції, що представляється.

У 2008 році учасниками MOSCOW FASHION EXPO стали такі бренди, як: Versace, Casadei, Pakerson, Bruno Magli, Nebuloni, Les Tropeziennes, Brunello Cucinelli, Roccobarocco, Vicini, Santoni, Rodo, Baldinini, Dibrera, Indaco, Braccialini, Byblos, Gallotti, J Lo, Ungaro Fuchsia, Sartorio, Finamore, Gallotti, Caliban, Volpi, Fabiana Filippi, Luciano Padovan та інші, а також деякі бренди групи Max Mara - I Blues, Marella.

Сьогодні MOSCOW FASHION EXPO - це перевірена й ефективно працююча вітрина для компаній-виробників модних виробів, які проводять пошуки партнерів на російському ринку й ринках країн-сусідів, а також хочуть зміцнити вже існуючі комерційні зв'язки. Єдине архітектурне рішення MOSCOW FASHION EXPO забезпечує гармонійне й ефективне представлення колекцій. Усі стенди оформляються як функціональні шоу-руми, в сучасному й елегантному стилі.

«Головними критеріями нашого проекту були й залишаються високий рівень колекцій, що представляються, ретельний відбір європейських брендів-учасників та інноваційне оформлення виставкового простору. Все це дає великі можливості для проведення показів, дефіле та інших fashion заходів», - відзначив Директор Виставки MOSCOW FASHION EXPO Роберто Рігі.

Наталія Леонова, Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...