• Модна колекція від Олени Даць зближує Україну і НАТО

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Середа, 17 березня 2010 року

На українському тижні моди дизайнер Олена Даць представила свою «Євроатлантичну колекцію». Головною темою в її створенні стала інтеграція України в НАТО. Подолати стереотипи і міфи українських жінок щодо Північноатлантичного альянсу Олена Даць вирішила через модні силуети. У цьому їй допоміг Інститут світової політики.

Альона Гетьманчук, директор Інституту, впевнена, що колекція зможе донести головну ідею: Україна є європейською державою, а вступ до НАТО - це наступний крок на шляху до Європи.

Вся колекція витримана в синьо-білих кольорах - кольорах Альянсу. Обличча кожної моделі Олена вирішила прикрасити синьою розою вітрів - символом НАТО.

На показі були присутні не тільки українські модниці, а й політики, дипломати і посли європейських країн. Подивитись на колекцію прийшов і колишній міністр закордонних справ Володимир Огризко разом із дружиною Ольгою та молодшою дочкою Лесею. За словами дипломата, після презентації цих моделей у багатьох українських жінок у гардеробі з'явиться місце для елегантного одягу з символікою НАТО.

«Ця колекція продемонструвала, що це можливо здійснити і зробити це можно легко, елегантно і красиво», - сказав Володимир Огризко.

З приводу членства України в НАТО колишній міністр упевнений - Україна рано чи пізно стане членом Північноатлантичного альянсу і ЄС. «Всі ті, хто говорить, що нам це не потрібно - це ті люди, які хочуть, щоб ми постійно жили в тому пострадянському мороку, - сказав Володимир Огризко. - Я думаю, що для більшості населення України це не є прийнятним».

Для самого дизайнера Олени тема приєднання України до Євросоюзу дуже близька. «Я вже багато часу думаю на цю тему, і, напевно, ця колекція не тільки для сезону «Осінь-зима 2010», - сказала Олена Даць. - Це те, чим я жила, працюючи в Європі, розуміючи, які у нас є зв'язки, як ми можемо співпрацювати один з одним».

Те, що кожна модель із цієї колекції підійде для будь-якої української жінки, Олена не сумнівається. Адже вона впевнена, що кожна представниця прекрасної статі в душі є дизайнером і зможе трансформувати будь-який представлений силует під свій образ та імідж.

А ось чи замислювалася прекрасна половина про глобальні проблеми і про питання євроінтеграції України в НАТО і ЄС, залишається ще з'язувати. Як показало опитування телебачення NTD, деякі дівчата відзначали свіжість кольорів, складність крою, приємний музичний супровід, цікаві образи, однак при цьому всі вони зізналися, що про тему «Україна і НАТО» особливо не замислювалися.

Переглянути фоторепортаж

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...