• Christian Dior: колекція високої моди в Парижі сезону осінь - зима 2009

  • П'ятниця, 4 липня 2008 року

З 30 червня по 3 липня в Парижі пройшов тиждень високої моди сезону осінь-зима 2009.

Anne Valerie Hash, Christian Dior, Christophe Josse і Stephane Rolland 30 липня представили світові свої колекції.

Колекції від Dior багато хто вважає направляючими в модній індустрії жіночого одягу. Dior успадкував традиції французьких модниць минулого покоління і зберіг у своїх виробах основні лінії крою одягу тих часів, використовуючи при цьому незмінно високоякісні тканини, деколи ручної роботи.

У 50-х Christian Dior був найбільшим і найприбутковішим Будинком високої моди в Парижі. За найближчих його конкурентів уважали Pierre Balmain і загадкового генія іспанського походження Cristobal Balenciaga.

Перша колекція від Будинку Christian Dior, представлена світові після смерті Діора, стала сенсацією. Для її створення 21-річному Іву Сен-Лорану (так його сталі називати, забувши про друге ім'я - Матьє) було потрібно всього дев'ять тижнів. Створені ним наряди відрізнялися таким самим бездоганним кроєм і ідеальними пропорціями, що і творіння самого Діора, тканини також зберегли свою легкість і вишуканість. Але молодому дизайнерові вдалося зробити одяг від Dior більш пристосованим до носіння, і Сен-Лоран був відразу ж увінчаний лаврами національного героя.

Незабаром дизайнер був призваний до війська, а після демобілізації відкрив власний Будинок моди. У Dior Сен-Лорана замінив Marc Bohan, що дотримувався при створенні колекцій консервативного стилю. Так тривало аж до 1996 року, коли новий власник компанії (найбільший у світі виробник предметів розкоші LVMH) призначив головним дизайнером Будинку Christian Dior молодого британця-бунтаря Джона Гальяно.

Він доповнив колекцію Dior ювелірними прикрасами для жінок і чоловіків, додав парфумерію і косметику.

І до сьогодні Гальяно далі створює свої шедеври для Будинку Dior: «Діор із його ентузіазмом і талантом вирощення насіння, створив прекрасний сад. Мені пощастило, що випала така честь: піклуватися і зрошувати квіти в цьому розкішному квітнику, вибирати з них найкрасивіші та дарувати їх кожній людині».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...