• Селяни на колінах просять зупинити хімічний завод

  • Середа, 5 березня 2008 року
 
Вже протягом  4 днів селяни збираються напроти входу в будівлю адміністрації хімічного заводу, розташованого біля сільської школи і на колінах просять зупинити виробництво. Отруйні викиди заводу викликають часті хворобливі стани, особливо у дітей.

За повідомленням газети «Сінкуайбао», хімічний завод, розташований в селі Вей провінції Шаньдун протягом довгого часу викидає в атмосферу велику кількість отруйних речовин, а також ступінь забруднення відпрацьованої технічної води, що зливається із заводу, перевищує допустимі норми. Все це сильно впливає на нормальне життя селян.

Завод розташований біля школи і коли йдуть уроки, то вчителі не дозволяють відкривати вікна і також не проводять уроки фізкультури на вулиці. Але навіть у такому разі в дітей часто виникають стани нудоти, запаморочення і так далі

Робочі заводу розповідають, що головний біль, жар, нудота вже стали повсякденним станом для багатьох із них і що хоч навіть вони і працюють в респіраторах, все одно відчувають дуже сильний їдкий запах хімікатів.

На цьому хімічному заводі виробляють дихлорпропан та інші хімічні сполуки. В процесі виробництва виникають висококонцентровані фенольні речовини і хлор. Ці речовини у вигляді газів і разом з відпрацьованою водою, без належної фільтрації викидаються в атмосферу і на орні поля селян.   

Починаючи з 29 лютого селяни щодня збираються біля будівлі адміністрації заводу, розгортають транспарант з написом: «Ми хочемо синього неба, хочемо умов для існування», а також стають на коліна, таким чином виражаючи своє прохання до керівництва заводу зупинити виробництво.

Аж до сьогоднішнього дня адміністрація заводу ніяк не відреагувала на вимогу місцевих жителів, і завод як і раніше продовжує сильно забруднювати навколишнє середовище.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...