• У провінції Сичуань почали утворюватися великі провалля в землі

  • Неділя, 2 березня 2008 року
 
Ніні вже протягом кількох днів у селі Байко в різних місцях осідає ґрунт, внаслідок чого виникають провалля, найбільше з яких діаметром 10 метрів і приблизно 10 метрів завглибшки. Причини таких явищ поки невідомі. Відповідні організації проводять дослідження. Місцеві селяни нажахані.
21 лютого в околицях села Байко м. Дачжоу провінції Сичуань почав осідати ґрунт, і почали утворюватися великі провалля. Про це повідомив сайт «Новини Дачжоу».

У повідомленні наводиться розповідь 54-річної селянки Ху Сінчжи, яка першою виявила появу проваль. Рано вранці вона пішла скопувати землю, після чого зібралася піти на гору за дровами. Пройшла близько 2 хвилин і раптом почула позаду себе гуркіт. Коли вона озирнулася, то побачила, що три кипарисові дерева, під якими вона тільки що сиділа, безслідно зникли, а навколо на великій площі утворилося глибоке провалля.

Дізнавшись про те, що трапилося, місцеві селяни дуже затурбувалися. А після того, як з'явилися ще декілька проваль, вони взагалі не насмілюються виходити виконувати сільгоспроботи. Один селянин сказав, що вони тепер бояться спати в своїх будинках, побоюючись що нове провалля може засмоктати під землю.

Місцева влада обгородила мотузком місце утворення проваль і оголосила, що заборонено підходити до них ближче ніж на 40 метрів.

У районі, де почали утворюватися провалля, немає і ніколи не було шахт або тих чи інших гірських розробок. Причина того, що відбувається, поки залишається невідомою. Відповідні організації вже приступили до проведення досліджень.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...