• Посуха в Китаї завдала шкоди на $ 3 мільярди. Фотоогляд

  • Понеділок, 29 березня 2010 року
 
Китай. У повіті Лулян провінції Юньнань вже 127 днів не було дощів. Засуха в самій провінції вже стала найсильнішою в історії. Економічний збиток від посухи в п'яти провінціях, включаючи один муніципалітет, вже перевищив 3 мільярди доларів.

Згідно з останніми даними міністерства внутрішніх справ КНР, в провінціях Юньнань, Гуйчжоу, Сичуань, Гуансі-Чжуанському автономному районі і місті центрального підпорядкування Чунціні від триваючої посухи постраждало понад 61,3 млн осіб, 18 млн відчувають гостру нестачу води, повністю знищені посіви на площі 1,115 млн га; прямий економічний збиток становить 3,38 млрд доларів США.

Один з місцевих чиновників провінції Юньнань сказав, що в середньому посуха завдає 2 млрд юанів ($ 285,7 млн) шкоди щотижня. Він також повідомив, що в провінції в даний час не виробляється і 20% звичайної потреби електроенергії, джерелом якої в основному є гідроелектростанції.

Влада повіту Наньхуа провінції Юньнань через сильну посуху планує переселити понад п'ять тисяч осіб.

У селі Веньмін Гуансі-Чжуанського автономного району більше тисячі чоловік використовують воду з одного єдиного колодязя.

Підписатися:

Коментарі