• Хрещенські купання у Владивостоці (фотоогляд)

  • Понеділок, 22 січня 2007 року
19 січня православні християни відзначають свято Богоявлення Господня. Цього дня Ісус Христос прийняв хрещення на річці Йордан від Іоана Предтечі.

З тих пір існує звичай святкувати Хрещення Господнє - звичай, якому вже понад 2000 років. Люди вірять, що на Хрещення вода набуває цілющих властивостей і може, не псуючись, зберігатися цілий рік. Ця традиція існувала у багатьох християнських народів ще до ухвалення християнства на Русі.

У Владивостоці, як і в багатьох інших містах, існує традиція купатися в крижаній воді на Хрещення. Щорічно люди збираються на набережній, де вирубана велика ополонка. Цього дня всі охочі можуть зануритися в цілющі води Усурійської затоки.

Багато хто цього року прийшов вперше, деякі привели з собою дітей. Зібралися люди різного віку: від найменших до немолодих. На містку вишикувалися і студенти, і військові, і робітники. Хтось спеціально приїхав з інших міст - Хабаровська, Усурійська.

«Голову добре прочищає від поганих думок», - поділився своїми враженнями Віктор з футбольного клубу «Промінь».Юлія Гольченко. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...