Українські біатлоністи знову залишились без медалей Олімпіади

Українські спортсмени втратили ще один шанс на здобуття медалі на Олімпіаді у Ванкувері.

У четвер у Вістлері відбулися чоловіча і жіноча індивідуальні гонки з біатлону на Олімпіаді у Ванкувері. Українські спортсмени знову залишилися без медалей.

ЖІНКИ. Стартувавши третьою та без промахів відстрілявшись на усіх чотирьох рубежах Оксана Хвостенко посіла 8-ме місце, показавши час на 1:45.8 гірший ніж у переможниці – норвежки Тори Бергер.

Інша українська біатлоністка – Валя Семеренко – втратила шанси піднятися сьогодні на подіум після промаху на останньому вогневому рубежі. У підсумку вона фінішувала із 13-м результатом. Її сестра і партнерка по збірній Віта Семеренко стала 22-ю, а Олена Підгрушна – 32-ю.

Ну а перемогу здобула норвежка Туру Бергер, що зуміла ходом компенсувати одну штрафну хвилину і не дозволила відбутися сенсації цих Ігор. Хоча друге місце казахстанської біатлоністки Олени Хрустальової і так цілком підходить під визначення сенсації! До цього дня 29-річна спортсменка жодного разу не забиралася на подіум етапів Кубка світу, і тут - приголомшливий успіх: після п'ятого місця у спринті - срібло індивідуальної гонки.

Порадіємо за сусідів-білорусів: Дар'ї Домрачьовій нарешті відплатилося за всі страждання цього сезону. Бронза Олімпіади - не найгірша компенсація, з огляду на що Дарина не є спеціалісткою індивідуальних гонок.

ЧОЛОВІКИ. Найвищим результатом чоловічої збірної України з біатлону, здобутим на трасі Олімпійського парку Вістлера в індивідуальній гонці на 20 км, стало 22-е місце Олександра Біланенка, який з одним штрафом пробіг дистанцію за 52:00.3 хвилини. На п’ять позицій нижче у заліковій таблиці розташувався Андрій Дериземля.

Сергій Семенов та Сергій Седнєв посіли сьогодні відповідно 52-ге та 68-ме місця.

Олімпійським чемпіоном же став Еміль Свендсен, який приніс Норвегії другу за четвер золоту нагороду у змаганнях з біатлону. Так само другою стала медаль ветерана Сергія Новікова для збірної Білорусі: "срібло" він розділив із легендарним Уле-Айнаром Бйорндаленом. Спортсмени показали однаковий час.