• Словенська лижниця виборола медаль з чотирма зламаними ребрами

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Четвер, 18 лютого 2010 року

Всі змагання, починаючи з кваліфікації, словенка Петра Майдич провела, долаючи дуже гострий біль.

Словенська лижниця Петра Майдич, яка 17 лютого завоювала бронзову медаль у класичному спринті на Олімпійських іграх у Ванкувері, брала участь у змаганнях з чотирма зламаними ребрами, одне з яких пошкодило легені.

У середу на розминці перед кваліфікаційної гонкою Майдич не вписалася в швидкісний поворот і вилетіла за межі траси, впавши в яр і врізавшись в дерево.

Всі змагання, починаючи з кваліфікації, Майдич провела, долаючи гострий біль, і після кожного фінішу, а їх було чотири, вона з величезними труднощами залишала трасу. Після "бронзового" фінішу словенку, яка перебувала в стані напівнепритомності, з арени винесли на руках.

З церемонії нагородження Майдич відвезли на інвалідному візку, після чого вона була доставлена в клініку Ванкувера на вертольоті.

"У мене зламано чотири або п'ять ребер. Олімпійські ігри для мене закінчені і сезон, мабуть, теж, - сказала 30-річна Майдич. - Під час перегонів мені було так погано, що жодні таблетки не допомагали. Люди, які коли-небудь ламали ребро, знають, як це боляче. А в мене їх зламано аж чотири".

За словами словенської лижниці, вона "втомилася так, як ніколи раніше", проте вирішила боротися за медалі до кінця. "Мені довелося витримати три години сильного болю, і він все ще триває. Суперниці підходили до мене й казали, що я заслужила цю перемогу. Гадаю, якби я прийшла четвертою, то не пережила б це", - додала Майдич.

За словами лікаря Матьяжа Турела, який оглянув постраждалу спортсменку, ушкодження легенів виявилося несерйозним, а рентген показав принаймні чотири зламані ребра. "З приводу п'ятого поки точно сказати не можу", - відзначив лікар.

За матеріалами:rian.ru

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...