Українка виборола срібло на Кубку світу з біатлону

Фото IBU
Фото IBU
Українка Віта Семеренко виборола срібну медаль на етапі Кубку світу з біатлону у норвезькому Холменколлені.

Біатлоністка фінішувала другою у перегонах з масовим стартом на 12,5 км. Вона не припустилася жодної помилки під час стрільби однак відстала від переможниці-німкені Сімони Хаусвальд на 14,7 секунди.

Третьою стала ще одна представниця Німеччини Магдалена Нойнер з відставанням від своєї співвітчизниці на 22,2 сек.

До двацятки кращих за результатами цих перегонів увійшли ще дві українки. Сестра Віти Валентина Семеренко не схибила під час стрільби і показала п’ятий результат, Оксана Хвостенко стала двадцятою з одним промахом.

Нагадаємо, що до цього сестри Семеренко виграли дві золотих медалі на чемпіонаті Європи з біатлону в естонському місті Отепяя.

6 березня Валя здобула перемогу у спринті, а третє місце посіла Віта Семеренко.

А 7 березня успіх святкувала Віта, вигравши гонку переслідування на 10 км. Українка пробігла дистанцію за 31 хв. 47,2 сек, випередивши найближчу переслідувачку більш ніж на хвилину.

За матеріалами: ruporzt