• Суд підтвердив легітимність української Прем'єр-ліги

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Четвер, 12 листопада 2009 року
Київський апеляційний адміністративний суд у повному обсязі задовольнив апеляційну скаргу Прем’єр-ліги на її ліквідацію.

Київський апеляційний адміністративний суд скасував рішення суду першої інстанції від 06.07.2009 р. щодо ліквідації української футбольної Прем’єр-ліги.

Київський апеляційний адміністративний суд у повному обсязі задовольнив апеляційну скаргу Прем’єр-ліги, скасував рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 06.07.2009 р. та прийняв нове − про відмову в задоволенні позову ТОВ "Футбольний клуб "Дніпро" щодо визнання недійсним запису про проведення державної реєстрації та припинення юридичної особи ОПФКУ "Прем’єр-ліга" шляхом ліквідації.

Нагадаємо, що, не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, Прем’єр-ліга звернулась з апеляційною скаргою щодо скасування постанови Окружного адміністративного суду м. Києва від 06.07.2009 р.

На думку апелянта, ця постанова була такою, що не відповідала ані нормам матеріального та процесуального права України, ані наявним в матеріалах справи письмовим доказам і документам.

За матеріалами: fpl.ua

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...